Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 1. krog 08.09.23
   TEKMA: Dravinja - NK Rogaška A 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  4  Čerenak Jaš
  7  Ramšak Tin
  8  Lukovič Tjaš
  10  Riemer Alexei
  11  Hlastec Mark (K)
  13  Gornik Jurij
  15  Čelan Anej
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  19  Kukovič Anže
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  1  Rakovec Tadej (V)
  2  Kores Luka
  7  Bele Tin
  8  Jakopić Jan
  9  Polajžar Lan
  11  Mujanović Alen
  13  Vidaković Luka
  14  Lorber Anej
  15  Krumpak Bor (K)
  17  Iskrač Tai
  19  Grašič Brin
  Rezervni igralci
  3  Rozman Teo
  6  Gobec Leon
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Skaza Pevnik Katinka
  21  Trnovšek Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Furlinger Gašper
  6  Drofenik Nejc
  10  Vezaj Qemal
  16  Lončarič Nejc
   TRENER
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   NK Rogaška A
   Križanec Boris
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 19 - Kukovič Anže (4')
   2 : 0 19 - Kukovič Anže (17')
   3 : 1 6 - Gobec Leon (66')
   NK Rogaška A
   2 : 1   15 - Krumpak Bor (45') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Rogaška A
    13 - Vidaković Luka (56')
    6 - Drofenik Nejc (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Gobec Leon
       18 - Černec Juš
  56'     3 - Rozman Teo
       8 - Lukovič Tjaš
  69'     21 - Trnovšek Aljaž
       7 - Ramšak Tin
  74'     14 - Skaza Pevnik Katinka
       19 - Kukovič Anže
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Lončarič Nejc
       9 - Polajžar Lan
  41'     6 - Drofenik Nejc
       17 - Iskrač Tai
  47'     10 - Vezaj Qemal
       19 - Grašič Brin
  67'     3 - Furlinger Gašper
       7 - Bele Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan