Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 5. krog 06.10.23
   TEKMA: Dravinja - NK Brežice 1919 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Čerenak Jaš
  6  Gobec Leon
  7  Ramšak Tin
  10  Riemer Alexei
  11  Hlastec Mark (K)
  12  Bokal Darjan (V)
  13  Gornik Jurij
  15  Čelan Anej
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  19  Kukovič Anže
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  4  Cvelbar Sergej
  5  Omerzo Patrik
  6  Balon Tine
  7  Vratič Filip
  9  Škaler Kajetan
  10  Veršec Rok (K)
  14  Kržan Jakob
  15  Krošelj Nik
  17  Šušterič Lukas
  19  Kolarič Luka Mai
  30  Lapuh Leon (V)
  Rezervni igralci
  1  Lakožič Iztok
  2  Lakožič Andrej
  3  Rozman Teo
  5  Ercek Jure
  8  Lukovič Tjaš
  14  Grifič Aljaž
  20  Juhart Korošec Gal
  Rezervni igralci
  3  Gregl Sebastjan
  8  Kocjan Klemen
  16  Debogović Mark Antoni
  18  Vahčič Leon
  21  Frigelj Matevž
   TRENER
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 1 13 - Gornik Jurij (80')
   NK Brežice 1919
   0 : 1   5 - Omerzo Patrik (43') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    18 - Černec Juš (60')
   NK Brežice 1919
    4 - Cvelbar Sergej (47')
    30 - Lapuh Leon (53')
    6 - Balon Tine (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  56'     8 - Lukovič Tjaš
       6 - Gobec Leon
  68'     5 - Ercek Jure
       19 - Kukovič Anže
  77'     20 - Juhart Korošec Gal
       7 - Ramšak Tin
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Vahčič Leon
       15 - Krošelj Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan