Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 2. krog 17.09.23
   TEKMA: NK Šampion EMO FRITE - NK Brežice 1919 0 : 7 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion EMO FRITE
Priimek in ime
  4  Špes Žan (K)
  5  Šetina Jakob
  6  Jakše Urban
  7  Omerhodžić Ajdin
  8  Kotnik Voranc
  10  Krčmar Dejan
  11  Janc Mai
  12  Bačaj Čelofiga Tjan (V)
  14  Blatnik Taš
  15  Doberšek Maks
  20  Krajnc Lukas
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  1  Lapuh Leon (V)
  2  Cvelbar Sergej
  3  Krošelj Nik
  4  Balon Tine
  5  Omerzo Patrik
  7  Vratič Filip
  8  Kocjan Klemen
  11  Veršec Rok (K)
  13  Kržan Jakob
  17  Vahčič Leon
  19  Kolarič Luka Mai
  Rezervni igralci
  1  Višner Vid (V)
  2  Podgrajšek Urban
  13  Jarmšek Anej
  17  Muhić Lan Benjamin
  Rezervni igralci
  10  Balon Noem
  14  Debogović Mark Antoni
  16  Gregl Sebastjan
   TRENER
   NK Šampion EMO FRITE
   Jovanović Stevo
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   NK Šampion EMO FRITE
   NK Brežice 1919
   0 : 1   19 - Kolarič Luka Mai (17') 
   0 : 2   7 - Vratič Filip (42') 
   0 : 3   7 - Vratič Filip (46') 
   0 : 4   11 - Veršec Rok (49') 
   0 : 5   3 - Krošelj Nik (64') 
   0 : 6   11 - Veršec Rok (78') 
   0 : 7   19 - Kolarič Luka Mai (80') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion EMO FRITE
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion EMO FRITE
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion EMO FRITE
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Podgrajšek Urban
       5 - Šetina Jakob
  54'     17 - Muhić Lan Benjamin
       8 - Kotnik Voranc
  65'     13 - Jarmšek Anej
       6 - Jakše Urban
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  47'     14 - Debogović Mark Antoni
       17 - Vahčič Leon
  57'     16 - Gregl Sebastjan
       8 - Kocjan Klemen
  62'     10 - Balon Noem
       7 - Vratič Filip
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan