Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 12. krog 29.03.24
   TEKMA: Združena Savinjska A - A2S Celje 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  4  Bukovec Kaučič Lovro
  9  Lukman Jan
  10  Flis Miha
  11  Popović Alex
  12  Lesjak Ožbej (V)
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Kodrun Bor
  18  Hrboka Matevž
  19  Jelen Aljaž (K)
  25  Sitar Erik
  28  Krivec Maj
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Petelinšek Miha (V)
  2  Stamenić Nik
  4  Tuzlak Tijan
  5  Špes Lovro
  8  Veber Mark (K)
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal
  15  Zupančič Tim
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  20  Mujanović Alen
  Rezervni igralci
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  6  Božič Jaka
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  14  Radulj Max
  23  Mlakar Fermentin Luka (V)
  Rezervni igralci
  3  Mustafi Elwalij
  9  Cigler Luka
  12  Gostenčnik Žak (V)
  13  Kocjan Anže
  14  Hren Jakob
   TRENER
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   A2S Celje
   Bojović Darko
   STRELCI
   Združena Savinjska A
   1 : 2 19 - Jelen Aljaž (30')
   2 : 2 10 - Flis Miha (34')
   3 : 2 19 - Jelen Aljaž (66')
   A2S Celje
   0 : 1   10 - Lovrečič Ian (14') 
   0 : 2   17 - Marzidovšek Vid (22') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska A
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska A
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  9'     9 - Cigler Luka
       2 - Stamenić Nik
  40'     12 - Gostenčnik Žak
       1 - Petelinšek Miha
  59'     3 - Mustafi Elwalij
       10 - Lovrečič Ian
  59'     13 - Kocjan Anže
       11 - Druks Tal
  75'     14 - Hren Jakob
       15 - Zupančič Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan