Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 2. krog 15.09.23
   TEKMA: Združena Savinjska A - Dravinja 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  8  Gracar Blaž
  9  Lukman Jan
  10  Flis Miha
  11  Popović Alex
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Kodrun Bor
  18  Hrboka Matevž
  19  Jelen Aljaž (K)
  23  Mlakar Fermentin Luka (V)
  28  Krivec Maj
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  4  Čerenak Jaš
  6  Gobec Leon
  7  Ramšak Tin
  8  Lukovič Tjaš
  10  Riemer Alexei
  11  Hlastec Mark (K)
  13  Gornik Jurij
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  19  Kukovič Anže
  Rezervni igralci
  2  Rezar Luka Franc
  12  Kolenc Lukas (V)
  14  Radulj Max
  20  Kralj Nikk Lev
  25  Sitar Erik
  Rezervni igralci
  3  Rozman Teo
  5  Ercek Jure
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Lakožič Andrej
  21  Trnovšek Aljaž
   TRENER
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   STRELCI
   Združena Savinjska A
   1 : 0 15 - Vrbovšek Nikolas (33')
   2 : 0 10 - Flis Miha (61')
   Dravinja
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska A
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Rožmarič Črt (33')
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska A
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  75'     20 - Kralj Nikk Lev
       28 - Krivec Maj
  78'     25 - Sitar Erik
       10 - Flis Miha
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  45'     5 - Ercek Jure
       6 - Gobec Leon
  63'     14 - Lakožič Andrej
       8 - Lukovič Tjaš
  70'     12 - Bokal Darjan
       1 - Lakožič Iztok
  70'     3 - Rozman Teo
       10 - Riemer Alexei
  70'     21 - Trnovšek Aljaž
       13 - Gornik Jurij
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan