Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 1. krog 08.09.23
   TEKMA: NK Krško Posavje A - Združena Savinjska A 1 : 7 (1 : 3)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Nadarevič Amel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje A
Priimek in ime
  2  Kolukaj Bleron
  6  Zorko Filip
  7  Rusić Aleksej
  8  Zupančič Jevšnik Tilen (K)
  9  Zupančič Enej
  20  Medved Svit
  21  Kitanski Vane
  24  Lebar Urban
  29  Dornik Ian Nay
  30  Smrekar Bruno
  99  Radinović Andrej (V)
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  4  Bukovec Kaučič Lovro
  8  Gracar Blaž
  9  Lukman Jan
  10  Flis Miha
  11  Popović Alex
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Kodrun Bor
  18  Hrboka Matevž
  19  Jelen Aljaž (K)
  23  Mlakar Fermentin Luka (V)
  28  Krivec Maj
  Rezervni igralci
  4  Kolander Andraž
  13  Perše Jaka
  14  Dvorančič Leo
  17  Žerjav Lovro
  23  Božič Svit
  25  Volčič Žan
  Rezervni igralci
  2  Rezar Luka Franc
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  12  Kolenc Lukas (V)
  14  Radulj Max
  25  Sitar Erik
   TRENER
   NK Krško Posavje A
   Zorko Rok
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Krško Posavje A
   1 : 0 20 - Medved Svit (3')
   Združena Savinjska A
   1 : 1   15 - Vrbovšek Nikolas (12') 
   1 : 2   11 - Popović Alex (19') 
   1 : 3   15 - Vrbovšek Nikolas (32') 
   1 : 4   15 - Vrbovšek Nikolas (43') 
   1 : 5   15 - Vrbovšek Nikolas (60') 
   1 : 6   18 - Hrboka Matevž (65') 
   1 : 7   18 - Hrboka Matevž (78') 
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje A
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje A
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje A
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Dvorančič Leo
       20 - Medved Svit
  41'     17 - Žerjav Lovro
       6 - Zorko Filip
  41'     23 - Božič Svit
       8 - Zupančič Jevšnik Tilen
  41'     13 - Perše Jaka
       24 - Lebar Urban
  43'     25 - Volčič Žan
       29 - Dornik Ian Nay
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  56'     7 - Tominšek-Čuvan Kristian
       9 - Lukman Jan
  63'     25 - Sitar Erik
       10 - Flis Miha
  65'     12 - Kolenc Lukas
       23 - Mlakar Fermentin Luka
  65'     14 - Radulj Max
       11 - Popović Alex
  65'     2 - Rezar Luka Franc
       28 - Krivec Maj
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan