Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 10. krog 15.03.24
   TEKMA: NK Rogaška - Dravinja 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Turk Anamari Lia
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Strašek Bračun Nik (V)
  2  Iskrač Tai
  4  Tičić David
  7  Vidaković Luka
  9  Kores Luka
  10  Kuraj Jakob
  11  Vezaj Qemal
  14  Erker Samuel
  16  Krumpak Bor (V)
  18  Hrup Jaka
  24  Geršak Emil
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  4  Čerenak Jaš (K)
  5  Grifič Aljaž
  7  Ramšak Tin
  8  Lukovič Tjaš
  10  Kukovič Anže
  11  Gornik Jurij
  15  Čelan Anej
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  19  Lakožič Andrej
  Rezervni igralci
  5  Arzenšek Žiga
  6  Grašič Brin
  15  Krklec Žak
  17  Lipnik Žiga
  19  Furlinger Gašper
  20  Polajžar Lan
  23  Kozhanov Hlib (V)
  Rezervni igralci
  3  Rozman Teo
  6  Gobec Leon
  12  Bokal Darjan (V)
  17  Juhart Korošec Gal
  22  Trnovšek Aljaž
   TRENER
   NK Rogaška
   Križanec Boris
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 7 - Vidaković Luka (1')
   2 : 3 16 - Krumpak Bor (73')
   Dravinja
   1 : 1   10 - Kukovič Anže (6') 
   1 : 2   10 - Kukovič Anže (47') 
   1 : 3   10 - Kukovič Anže (53') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    5 - Arzenšek Žiga (80')
   Dravinja
    5 - Grifič Aljaž (28')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Polajžar Lan
       4 - Tičić David
  62'     6 - Grašič Brin
       18 - Hrup Jaka
  62'     19 - Furlinger Gašper
       10 - Kuraj Jakob
  70'     5 - Arzenšek Žiga
       24 - Geršak Emil
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Gobec Leon
       10 - Kukovič Anže
  60'     17 - Juhart Korošec Gal
       8 - Lukovič Tjaš
  75'     3 - Rozman Teo
       5 - Grifič Aljaž
  75'     22 - Trnovšek Aljaž
       19 - Lakožič Andrej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan