Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.17 
03.09.17 NŠ NK Krško B : NK Brežice 1919 B 8 : 0(3 : 0)
31.08.17 NK Celje B : Mons Claudius 19 : 0(13 : 0)
03.09.17 NK.Laško-Pivovar : NK Hrastnik 1 : 1(0 : 0)
03.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 1(1 : 0)
06.09.17 NK Radeče : NK Šampion B 0 : 1(0 : 0)
2. krog  10.09.17 
10.09.17 NK Brežice 1919 B : NK Šampion B 3 : 8(1 : 3)
10.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Radeče 1 : 4(1 : 3)
27.09.17 NK Hrastnik : KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 3(0 : 2)
10.09.17 Mons Claudius : NK.Laško-Pivovar 12 : 0(7 : 0)
12.09.17 NŠ NK Krško B : NK Celje B 0 : 2(0 : 0)
3. krog  17.09.17 
17.09.17 NK Celje B : NK Brežice 1919 B 19 : 0(7 : 0)
03.10.17 NK.Laško-Pivovar : NŠ NK Krško B 0 : 15(0 : 3)
17.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : Mons Claudius 3 : 1(2 : 0)
17.09.17 NK Radeče : NK Hrastnik 8 : 0(6 : 0)
12.10.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šampion B 6 : 2(3 : 1)
4. krog  24.09.17 
24.09.17 NK Brežice 1919 B : AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 7(0 : 1)
24.09.17 NK Hrastnik : NK Šampion B 0 : 8(0 : 3)
24.09.17 Mons Claudius : NK Radeče 1 : 0(0 : 0)
24.09.17 NŠ NK Krško B : KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 1(3 : 0)
24.09.17 NK Celje B : NK.Laško-Pivovar 15 : 0(6 : 0)
5. krog  01.10.17 
01.10.17 NK.Laško-Pivovar : NK Brežice 1919 B 2 : 7(0 : 4)
12.11.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Celje B 2 : 9(2 : 3)
01.10.17 NK Radeče : NŠ NK Krško B 2 : 2(2 : 2)
01.10.17 NK Šampion B : Mons Claudius 1 : 0(1 : 0)
01.10.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Hrastnik 10 : 1(6 : 0)
6. krog  08.10.17 
08.10.17 NK Brežice 1919 B : NK Hrastnik 2 : 1(2 : 0)
08.10.17 Mons Claudius : AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2(0 : 1)
08.10.17 NŠ NK Krško B : NK Šampion B 6 : 0(2 : 0)
08.10.17 NK Celje B : NK Radeče 5 : 1(3 : 1)
08.10.17 NK.Laško-Pivovar : KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 2(0 : 1)
7. krog  15.10.17 
15.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Brežice 1919 B 1 : 0(0 : 0)
15.10.17 NK Radeče : NK.Laško-Pivovar 9 : 0(5 : 0)
15.10.17 NK Šampion B : NK Celje B 0 : 5(0 : 3)
15.10.17 NŠ NK Krško B : AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1(1 : 0)
15.10.17 NK Hrastnik : Mons Claudius 0 : 10(0 : 7)
8. krog  22.10.17 
22.10.17 NK Brežice 1919 B : Mons Claudius 0 : 10(0 : 5)
22.10.17 NŠ NK Krško B : NK Hrastnik 14 : 0(5 : 0)
22.10.17 NK Celje B : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0(3 : 0)
22.10.17 NK.Laško-Pivovar : NK Šampion B 0 : 13(0 : 4)
22.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Radeče 1 : 1(1 : 0)
9. krog  29.10.17 
29.10.17 NK Radeče : NK Brežice 1919 B 6 : 3(3 : 1)
29.10.17 NK Šampion B : KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 2(0 : 1)
04.11.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK.Laško-Pivovar 8 : 1(4 : 1)
29.10.17 NK Hrastnik : NK Celje B 0 : 5(0 : 2)
29.10.17 Mons Claudius : NŠ NK Krško B 1 : 8(1 : 3)
10. krog  25.03.18 
25.03.18 NK Brežice 1919 B : NŠ NK Krško B 1 : 4(0 : 2)
24.04.18 Mons Claudius : NK Celje B
10.04.18 NK Hrastnik : NK.Laško-Pivovar 1 : 2(1 : 1)
25.03.18 AS System Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 2(1 : 0)
25.03.18 NK Šampion B : NK Radeče 1 : 3(0 : 2)
11. krog  08.04.18 
05.04.18 NK Šampion B : NK Brežice 1919 B 6 : 1(2 : 0)
08.04.18 NK Radeče : AS System Šmarje pri Jelšah 6 : 0(1 : 0)
08.04.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Hrastnik 3 : 1(3 : 1)
08.04.18 NK.Laško-Pivovar : Mons Claudius 2 : 10(2 : 3)
08.04.18 NK Celje B : NŠ NK Krško B 4 : 2(1 : 2)
12. krog  15.04.18 
15.04.18 NK Brežice 1919 B : NK Celje B 0 : 6(0 : 4)
15.04.18 NŠ NK Krško B : NK.Laško-Pivovar 20 : 0(12 : 0)
15.04.18 Mons Claudius : KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 : 1(3 : 1)
15.04.18 NK Hrastnik : NK Radeče 0 : 12(0 : 6)
15.04.18 NK Šampion B : AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4(0 : 2)
13. krog  22.04.18 
22.04.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Brežice 1919 B
22.04.18 NK Šampion B : NK Hrastnik
22.04.18 NK Radeče : Mons Claudius
22.04.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NŠ NK Krško B
21.04.18 NK.Laško-Pivovar : NK Celje B
14. krog  06.05.18 
06.05.18 NK Brežice 1919 B : NK.Laško-Pivovar
06.05.18 NK Celje B : KNK Odred Kozje - NK Imeno
06.05.18 NŠ NK Krško B : NK Radeče
06.05.18 Mons Claudius : NK Šampion B
06.05.18 NK Hrastnik : AS System Šmarje pri Jelšah
15. krog  13.05.18 
13.05.18 NK Hrastnik : NK Brežice 1919 B
13.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius
13.05.18 NK Šampion B : NŠ NK Krško B
13.05.18 NK Radeče : NK Celje B
13.05.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK.Laško-Pivovar
16. krog  20.05.18 
20.05.18 NK Brežice 1919 B : KNK Odred Kozje - NK Imeno
20.05.18 NK.Laško-Pivovar : NK Radeče
20.05.18 NK Celje B : NK Šampion B
20.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NŠ NK Krško B
20.05.18 Mons Claudius : NK Hrastnik
17. krog  27.05.18 
27.05.18 Mons Claudius : NK Brežice 1919 B
27.05.18 NK Hrastnik : NŠ NK Krško B
27.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Celje B
27.05.18 NK Šampion B : NK.Laško-Pivovar
27.05.18 NK Radeče : KNK Odred Kozje - NK Imeno
18. krog  03.06.18 
03.06.18 NK Brežice 1919 B : NK Radeče
03.06.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Šampion B
03.06.18 NK.Laško-Pivovar : AS System Šmarje pri Jelšah
03.06.18 NK Celje B : NK Hrastnik
03.06.18 NŠ NK Krško B : Mons Claudius
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan