Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje B 12 12 0 0 109:6 36
2. NŠ NK Krško B 13 10 1 2 93:13 31
3. NK Radeče 13 8 2 3 56:15 26
4. KNK Odred Kozje - NK Imeno 13 7 2 4 26:32 23
5. AS System Šmarje pri Jelšah 13 7 1 5 46:30 22
6. NK Šampion B 13 7 0 6 52:30 21
7. Mons Claudius 12 6 0 6 50:40 18
8. NK Brežice 1919 B 13 2 0 11 19:82 6
9. NK.Laško-Pivovar 13 1 1 11 10:128 4
10. NK Hrastnik 13 0 1 12 5:90 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
13. krog 22.04.18
NK.Laško-Pivovar:NK Celje B 1 : 15 (0 : 8) zapisnik
NK Radeče:Mons Claudius 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Brežice 1919 B 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NŠ NK Krško B 1 : 6 (1 : 3) zapisnik
NK Šampion B:NK Hrastnik 12 : 0 (3 : 0) zapisnik
12. krog 15.04.18
NŠ NK Krško B:NK.Laško-Pivovar 20 : 0 (12 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Radeče 0 : 12 (0 : 6) zapisnik
Mons Claudius:KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919 B:NK Celje B 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
NK Šampion B:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
11. krog 08.04.18
NK Šampion B:NK Brežice 1919 B 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Hrastnik 3 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:Mons Claudius 2 : 10 (2 : 3) zapisnik
NK Celje B:NŠ NK Krško B 4 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Radeče:AS System Šmarje pri Jelšah 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
10. krog 25.03.18
NK Brežice 1919 B:NŠ NK Krško B 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion B:NK Radeče 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Hrastnik:NK.Laško-Pivovar 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
9. krog 29.10.17
NK Hrastnik:NK Celje B 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Radeče:NK Brežice 1919 B 6 : 3 (3 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NŠ NK Krško B 1 : 8 (1 : 3) zapisnik
NK Šampion B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK.Laško-Pivovar 8 : 1 (4 : 1) zapisnik
8. krog 22.10.17
NŠ NK Krško B:NK Hrastnik 14 : 0 (5 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Radeče 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Celje B:AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:Mons Claudius 0 : 10 (0 : 5) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Šampion B 0 : 13 (0 : 4) zapisnik
7. krog 15.10.17
NŠ NK Krško B:AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:Mons Claudius 0 : 10 (0 : 7) zapisnik
NK Šampion B:NK Celje B 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Radeče:NK.Laško-Pivovar 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Brežice 1919 B 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 08.10.17
NŠ NK Krško B:NK Šampion B 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:NK Hrastnik 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Celje B:NK Radeče 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
5. krog 01.10.17
NK Šampion B:Mons Claudius 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Brežice 1919 B 2 : 7 (0 : 4) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Hrastnik 10 : 1 (6 : 0) zapisnik
NK Radeče:NŠ NK Krško B 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Celje B 2 : 9 (2 : 3) zapisnik
4. krog 24.09.17
NŠ NK Krško B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Šampion B 0 : 8 (0 : 3) zapisnik
Mons Claudius:NK Radeče 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
NK Celje B:NK.Laško-Pivovar 15 : 0 (6 : 0) zapisnik
3. krog 17.09.17
NK.Laško-Pivovar:NŠ NK Krško B 0 : 15 (0 : 3) zapisnik
NK Celje B:NK Brežice 1919 B 19 : 0 (7 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:Mons Claudius 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Hrastnik 8 : 0 (6 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šampion B 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
2. krog 10.09.17
NK Brežice 1919 B:NK Šampion B 3 : 8 (1 : 3) zapisnik
Mons Claudius:NK.Laško-Pivovar 12 : 0 (7 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Radeče 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Celje B 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
1. krog 03.09.17
NK Celje B:Mons Claudius 19 : 0 (13 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Brežice 1919 B 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Hrastnik 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Šampion B 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan