Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje B 18 17 0 1 154:11 51
2. NŠ NK Krško B 18 15 1 2 120:17 46
3. NK Radeče 18 11 2 5 81:23 35
4. AS System Šmarje pri Jelšah 18 11 1 6 66:36 34
5. Mons Claudius 18 9 0 9 76:61 27
6. NK Šampion B 18 9 0 9 69:46 27
7. KNK Odred Kozje - NK Imeno 18 8 3 7 36:61 27
8. NK Brežice 1919 B 18 4 1 13 45:102 13
9. NK.Laško-Pivovar 18 1 1 16 14:172 4
10. NK Hrastnik 18 0 1 17 7:139 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 03.06.18
NK Brežice 1919 B:NK Radeče 2 : 9 (1 : 4) zapisnik
NŠ NK Krško B:Mons Claudius 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Celje B:NK Hrastnik 15 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 9 (0 : 4) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Šampion B 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
17. krog 27.05.18
NK Hrastnik:NŠ NK Krško B 1 : 10 (0 : 6) zapisnik
Mons Claudius:NK Brežice 1919 B 8 : 4 (4 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Celje B 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče:KNK Odred Kozje - NK Imeno 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion B:NK.Laško-Pivovar 11 : 0 (3 : 0) zapisnik
16. krog 20.05.18
NK Brežice 1919 B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Celje B:NK Šampion B 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Radeče 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
Mons Claudius:NK Hrastnik 13 : 0 (7 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NŠ NK Krško B 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
15. krog 13.05.18
NK Hrastnik:NK Brežice 1919 B 1 : 8 (1 : 3) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK.Laško-Pivovar 6 : 3 (6 : 1) zapisnik
NK Šampion B:NŠ NK Krško B 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Celje B 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
14. krog 06.05.18
NK Celje B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 15 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Radeče 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Šampion B 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:NK.Laško-Pivovar 10 : 0 (6 : 0) zapisnik
13. krog 22.04.18
NK.Laško-Pivovar:NK Celje B 1 : 15 (0 : 8) zapisnik
NK Radeče:Mons Claudius 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Brežice 1919 B 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NŠ NK Krško B 1 : 6 (1 : 3) zapisnik
NK Šampion B:NK Hrastnik 12 : 0 (3 : 0) zapisnik
12. krog 15.04.18
NŠ NK Krško B:NK.Laško-Pivovar 20 : 0 (12 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Radeče 0 : 12 (0 : 6) zapisnik
Mons Claudius:KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919 B:NK Celje B 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
NK Šampion B:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
11. krog 08.04.18
NK Šampion B:NK Brežice 1919 B 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Hrastnik 3 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:Mons Claudius 2 : 10 (2 : 3) zapisnik
NK Celje B:NŠ NK Krško B 4 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Radeče:AS System Šmarje pri Jelšah 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
10. krog 25.03.18
NK Brežice 1919 B:NŠ NK Krško B 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion B:NK Radeče 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Hrastnik:NK.Laško-Pivovar 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Celje B 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
9. krog 29.10.17
NK Hrastnik:NK Celje B 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Radeče:NK Brežice 1919 B 6 : 3 (3 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NŠ NK Krško B 1 : 8 (1 : 3) zapisnik
NK Šampion B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK.Laško-Pivovar 8 : 1 (4 : 1) zapisnik
8. krog 22.10.17
NŠ NK Krško B:NK Hrastnik 14 : 0 (5 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Radeče 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Celje B:AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:Mons Claudius 0 : 10 (0 : 5) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Šampion B 0 : 13 (0 : 4) zapisnik
7. krog 15.10.17
NŠ NK Krško B:AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:Mons Claudius 0 : 10 (0 : 7) zapisnik
NK Šampion B:NK Celje B 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Radeče:NK.Laško-Pivovar 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Brežice 1919 B 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 08.10.17
NŠ NK Krško B:NK Šampion B 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:NK Hrastnik 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Celje B:NK Radeče 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
5. krog 01.10.17
NK Šampion B:Mons Claudius 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Brežice 1919 B 2 : 7 (0 : 4) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Hrastnik 10 : 1 (6 : 0) zapisnik
NK Radeče:NŠ NK Krško B 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Celje B 2 : 9 (2 : 3) zapisnik
4. krog 24.09.17
NŠ NK Krško B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Šampion B 0 : 8 (0 : 3) zapisnik
Mons Claudius:NK Radeče 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 B:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
NK Celje B:NK.Laško-Pivovar 15 : 0 (6 : 0) zapisnik
3. krog 17.09.17
NK.Laško-Pivovar:NŠ NK Krško B 0 : 15 (0 : 3) zapisnik
NK Celje B:NK Brežice 1919 B 19 : 0 (7 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:Mons Claudius 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Hrastnik 8 : 0 (6 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šampion B 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
2. krog 10.09.17
NK Brežice 1919 B:NK Šampion B 3 : 8 (1 : 3) zapisnik
Mons Claudius:NK.Laško-Pivovar 12 : 0 (7 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Radeče 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Celje B 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
1. krog 03.09.17
NK Celje B:Mons Claudius 19 : 0 (13 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Brežice 1919 B 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Hrastnik 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Šampion B 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan