Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  19.08.17 
19.08.17 Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2(2 : 0)
19.08.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0(0 : 0)
19.08.17 Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1(1 : 1)
19.08.17 S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1(0 : 1)
19.08.17 Dravinja : NK Pohorje 2 : 1(1 : 0)
19.08.17 Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2(2 : 2)
19.08.17 Kety Emmi Bistrica : Videm 1 : 2(1 : 1)
2. krog  26.08.17 
26.08.17 Šampion : Videm 3 : 0(2 : 0)
27.08.17 Mons Claudius : Kety Emmi Bistrica 0 : 0(0 : 0)
26.08.17 NK Pohorje : Fosilum Šentjur 2 : 0(0 : 0)
26.08.17 Korotan Prevalje : Dravinja 2 : 2(1 : 1)
26.08.17 Zreče : S.Rojko Dobrovce 2 : 0(1 : 0)
26.08.17 NK AjDAS Lenart : Tehnotim Pesnica 0 : 2(0 : 0)
26.08.17 Dravograd Avto Grubelnik : AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 0(2 : 0)
3. krog  02.09.17 
02.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : Šampion 0 : 7(0 : 3)
02.09.17 Tehnotim Pesnica : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2(1 : 0)
02.09.17 S.Rojko Dobrovce : NK AjDAS Lenart 5 : 2(2 : 0)
02.09.17 Dravinja : Zreče 1 : 1(1 : 1)
02.09.17 Fosilum Šentjur : Korotan Prevalje 3 : 2(1 : 1)
02.09.17 Kety Emmi Bistrica : NK Pohorje 3 : 1(2 : 0)
03.09.17 Videm : Mons Claudius 3 : 0(2 : 0)
4. krog  09.09.17 
09.09.17 Šampion : Mons Claudius 5 : 2(3 : 1)
09.09.17 NK Pohorje : Videm 1 : 1(0 : 1)
09.09.17 Korotan Prevalje : Kety Emmi Bistrica 1 : 3(0 : 1)
09.09.17 Zreče : Fosilum Šentjur 4 : 1(2 : 0)
09.09.17 NK AjDAS Lenart : Dravinja 1 : 4(1 : 3)
10.09.17 Dravograd Avto Grubelnik : S.Rojko Dobrovce 8 : 0(3 : 0)
08.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : Tehnotim Pesnica 2 : 1(0 : 1)
5. krog  16.09.17 
04.10.17 Tehnotim Pesnica : Šampion 2 : 1(2 : 0)
16.09.17 S.Rojko Dobrovce : AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2(1 : 0)
11.10.17 Dravinja : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3(0 : 1)
27.09.17 Fosilum Šentjur : NK AjDAS Lenart 1 : 2(0 : 2)
20.09.17 Kety Emmi Bistrica : Zreče 2 : 1(1 : 0)
20.09.17 Korotan Prevalje : Videm 2 : 3(2 : 1)
16.09.17 Mons Claudius : NK Pohorje 2 : 1(0 : 0)
6. krog  23.09.17 
24.09.17 Šampion : NK Pohorje 3 : 0(1 : 0)
23.09.17 Korotan Prevalje : Mons Claudius 0 : 1(0 : 0)
23.09.17 Zreče : Videm 4 : 0(3 : 0)
23.09.17 NK AjDAS Lenart : Kety Emmi Bistrica 1 : 2(1 : 2)
23.09.17 Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur 3 : 1(1 : 1)
23.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : Dravinja 0 : 3(0 : 1)
23.09.17 Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce 1 : 0(0 : 0)
7. krog  30.09.17 
30.09.17 S.Rojko Dobrovce : Šampion 1 : 1(0 : 1)
30.09.17 Dravinja : Tehnotim Pesnica 0 : 0(0 : 0)
30.09.17 Fosilum Šentjur : AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 0(0 : 0)
30.09.17 Kety Emmi Bistrica : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1(0 : 0)
01.10.17 Videm : NK AjDAS Lenart 1 : 2(1 : 1)
30.09.17 Mons Claudius : Zreče 2 : 1(1 : 1)
30.09.17 NK Pohorje : Korotan Prevalje 4 : 0(2 : 0)
8. krog  07.10.17 
08.10.17 Šampion : Korotan Prevalje 1 : 0(0 : 0)
07.10.17 Zreče : NK Pohorje 7 : 0(2 : 0)
07.10.17 NK AjDAS Lenart : Mons Claudius 3 : 0(2 : 0)
07.10.17 Dravograd Avto Grubelnik : Videm 4 : 1(2 : 0)
07.10.17 AS System Šmarje pri Jelšah : Kety Emmi Bistrica 2 : 2(0 : 0)
07.10.17 Tehnotim Pesnica : Fosilum Šentjur 4 : 0(1 : 0)
07.10.17 S.Rojko Dobrovce : Dravinja 0 : 1(0 : 0)
9. krog  14.10.17 
14.10.17 Dravinja : Šampion 0 : 0(0 : 0)
14.10.17 Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4(2 : 1)
14.10.17 Kety Emmi Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0(0 : 0)
15.10.17 Videm : AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 0(0 : 0)
14.10.17 Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2(0 : 1)
14.10.17 NK Pohorje : NK AjDAS Lenart 4 : 1(2 : 1)
14.10.17 Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2(0 : 2)
10. krog  21.10.17 
21.10.17 Šampion : Zreče 4 : 3(0 : 1)
21.10.17 NK AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3(0 : 1)
21.10.17 Dravograd Avto Grubelnik : NK Pohorje 4 : 0(1 : 0)
21.10.17 AS System Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0(0 : 0)
21.10.17 Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2(2 : 1)
21.10.17 S.Rojko Dobrovce : Kety Emmi Bistrica 0 : 1(0 : 0)
21.10.17 Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1(1 : 0)
11. krog  28.10.17 
28.10.17 Fosilum Šentjur : Šampion 1 : 1(0 : 0)
28.10.17 Kety Emmi Bistrica : Dravinja 0 : 1(0 : 1)
29.10.17 Videm : S.Rojko Dobrovce 5 : 3(3 : 1)
28.10.17 Mons Claudius : Tehnotim Pesnica 1 : 1(1 : 1)
28.10.17 NK Pohorje : AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 5(0 : 1)
27.10.17 Korotan Prevalje : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 1(0 : 0)
28.10.17 Zreče : NK AjDAS Lenart 1 : 2(0 : 0)
12. krog  04.11.17 
04.11.17 Šampion : NK AjDAS Lenart 2 : 0(2 : 0)
04.11.17 Dravograd Avto Grubelnik : Zreče 1 : 1(1 : 0)
04.11.17 AS System Šmarje pri Jelšah : Korotan Prevalje 0 : 2(0 : 1)
04.11.17 Tehnotim Pesnica : NK Pohorje 0 : 0(0 : 0)
04.11.17 S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 0 : 3(0 : 2)
04.11.17 Dravinja : Videm 3 : 0(1 : 0)
04.11.17 Fosilum Šentjur : Kety Emmi Bistrica 1 : 1(0 : 1)
13. krog  11.11.17 
11.11.17 Kety Emmi Bistrica : Šampion 0 : 4(0 : 2)
12.11.17 Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3(0 : 2)
11.11.17 Mons Claudius : Dravinja 1 : 1(0 : 1)
11.11.17 NK Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1(0 : 1)
11.11.17 Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1(0 : 0)
11.11.17 Zreče : AS System Šmarje pri Jelšah 8 : 0(1 : 0)
11.11.17 NK AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3(0 : 1)
14. krog  18.11.17 
18.11.17 Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0(0 : 0)
18.11.17 NK AjDAS Lenart : AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 0(0 : 0)
18.11.17 Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0(1 : 0)
18.11.17 Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3(0 : 1)
18.11.17 NK Pohorje : Dravinja 1 : 5(0 : 2)
19.11.17 Videm : Kety Emmi Bistrica 2 : 3(1 : 1)
18.11.17 Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2(0 : 1)
15. krog  17.03.18 
11.04.18 Videm : Šampion 0 : 0(0 : 0)
18.04.18 Kety Emmi Bistrica : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
02.05.18 Fosilum Šentjur : NK Pohorje 2 : 4(2 : 2)
11.04.18 Dravinja : Korotan Prevalje 1 : 0(1 : 0)
28.03.18 S.Rojko Dobrovce : Zreče 3 : 1(0 : 0)
11.04.18 Tehnotim Pesnica : NK AjDAS Lenart 1 : 0(0 : 0)
28.03.18 AS System Šmarje pri Jelšah : Dravograd Avto Grubelnik 3 : 5(0 : 4)
16. krog  24.03.18 
24.03.18 Šampion : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0(1 : 0)
24.03.18 Dravograd Avto Grubelnik : Tehnotim Pesnica 6 : 0(3 : 0)
16.05.18 NK AjDAS Lenart : S.Rojko Dobrovce 1 : 2(0 : 1)
04.04.18 Zreče : Dravinja 2 : 1(1 : 0)
24.03.18 Korotan Prevalje : Fosilum Šentjur 4 : 0(4 : 0)
28.03.18 NK Pohorje : Kety Emmi Bistrica 2 : 1(2 : 0)
24.03.18 Mons Claudius : Videm 0 : 0(0 : 0)
17. krog  31.03.18 
31.03.18 Mons Claudius : Šampion 2 : 2(2 : 1)
02.04.18 Videm : NK Pohorje 0 : 0(0 : 0)
31.03.18 Kety Emmi Bistrica : Korotan Prevalje 2 : 1(1 : 0)
31.03.18 Fosilum Šentjur : Zreče 0 : 2(0 : 1)
09.05.18 Dravinja : NK AjDAS Lenart 3 : 1(0 : 0)
09.05.18 S.Rojko Dobrovce : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1(0 : 1)
31.03.18 Tehnotim Pesnica : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0(2 : 0)
18. krog  07.04.18 
07.04.18 Šampion : Tehnotim Pesnica 2 : 2(2 : 0)
07.04.18 AS System Šmarje pri Jelšah : S.Rojko Dobrovce 1 : 4(1 : 1)
07.04.18 Dravograd Avto Grubelnik : Dravinja 0 : 1(0 : 1)
07.04.18 NK AjDAS Lenart : Fosilum Šentjur 1 : 2(0 : 1)
07.04.18 Zreče : Kety Emmi Bistrica 1 : 1(0 : 1)
08.04.18 Videm : Korotan Prevalje 3 : 0(1 : 0)
07.04.18 NK Pohorje : Mons Claudius 1 : 0(0 : 0)
19. krog  14.04.18 
14.04.18 NK Pohorje : Šampion 0 : 2(0 : 0)
14.04.18 Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2(2 : 1)
15.04.18 Videm : Zreče 0 : 3(0 : 2)
14.04.18 Kety Emmi Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0(1 : 0)
14.04.18 Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5(0 : 3)
14.04.18 Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0(1 : 0)
14.04.18 S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1(0 : 0)
20. krog  21.04.18 
21.04.18 Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0(1 : 0)
21.04.18 Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0(1 : 0)
21.04.18 AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2(0 : 0)
21.04.18 Dravograd Avto Grubelnik : Kety Emmi Bistrica 2 : 1(1 : 0)
21.04.18 NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1(1 : 1)
21.04.18 Zreče : Mons Claudius 3 : 2(2 : 0)
21.04.18 Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0(1 : 0)
21. krog  25.04.18 
25.04.18 Korotan Prevalje : Šampion 0 : 2(0 : 0)
25.04.18 NK Pohorje : Zreče 4 : 1(2 : 1)
25.04.18 Mons Claudius : NK AjDAS Lenart 2 : 2(0 : 1)
25.04.18 Videm : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1(1 : 0)
08.05.18 Kety Emmi Bistrica : AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 0(2 : 0)
25.04.18 Fosilum Šentjur : Tehnotim Pesnica 2 : 1(2 : 1)
25.04.18 Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 1(1 : 1)
22. krog  28.04.18 
28.04.18 Šampion : Dravinja 2 : 1(1 : 1)
28.04.18 S.Rojko Dobrovce : Fosilum Šentjur 3 : 0(1 : 0)
28.04.18 Tehnotim Pesnica : Kety Emmi Bistrica 2 : 2(0 : 1)
28.04.18 AS System Šmarje pri Jelšah : Videm 0 : 3(0 : 3)
28.04.18 Dravograd Avto Grubelnik : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
28.04.18 NK AjDAS Lenart : NK Pohorje 2 : 2(0 : 0)
28.04.18 Zreče : Korotan Prevalje 4 : 2(2 : 2)
23. krog  05.05.18 
05.05.18 Zreče : Šampion 0 : 1(0 : 0)
05.05.18 Korotan Prevalje : NK AjDAS Lenart 6 : 0(1 : 0)
05.05.18 NK Pohorje : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2(1 : 1)
05.05.18 Mons Claudius : AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1(1 : 0)
06.05.18 Videm : Tehnotim Pesnica 2 : 1(1 : 1)
05.05.18 Kety Emmi Bistrica : S.Rojko Dobrovce 2 : 0(2 : 0)
05.05.18 Fosilum Šentjur : Dravinja 3 : 2(1 : 2)
24. krog  12.05.18 
13.05.18 Šampion : Fosilum Šentjur 4 : 1(1 : 0)
12.05.18 Dravinja : Kety Emmi Bistrica 3 : 3(2 : 3)
13.05.18 S.Rojko Dobrovce : Videm 2 : 0(1 : 0)
12.05.18 Tehnotim Pesnica : Mons Claudius 2 : 1(0 : 1)
12.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Pohorje 1 : 4(1 : 2)
12.05.18 Dravograd Avto Grubelnik : Korotan Prevalje 1 : 0(1 : 0)
12.05.18 NK AjDAS Lenart : Zreče 3 : 2(1 : 1)
25. krog  19.05.18 
19.05.18 NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3(1 : 1)
19.05.18 Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1(1 : 1)
19.05.18 Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0(0 : 0)
19.05.18 NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2(3 : 0)
19.05.18 Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1(0 : 1)
19.05.18 Videm : Dravinja 2 : 1(2 : 1)
19.05.18 Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2(2 : 1)
26. krog  27.05.18 
27.05.18 Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1(1 : 1)
27.05.18 Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4(0 : 1)
27.05.18 Dravinja : Mons Claudius 4 : 0(2 : 0)
27.05.18 S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1(1 : 1)
26.05.18 Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1(1 : 1)
26.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1(1 : 0)
27.05.18 Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0(4 : 0)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan