Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  19.08.17 
19.08.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion
19.08.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart
19.08.17 NK Tehnotim Pesnica : Zreče
19.08.17 S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje
19.08.17 Dravinja : NK Pohorje
19.08.17 Fosilum Šentjur : Mons Claudius
19.08.17 Kety Emmi Bistrica : ŠD Videm
2. krog  26.08.17 
27.08.17 Šampion : ŠD Videm
27.08.17 Mons Claudius : Kety Emmi Bistrica
26.08.17 NK Pohorje : Fosilum Šentjur
26.08.17 Korotan Prevalje : Dravinja
26.08.17 Zreče : S.Rojko Dobrovce
26.08.17 NK AjDAS Lenart : NK Tehnotim Pesnica
26.08.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : NK Šmarje pri Jelšah
3. krog  02.09.17 
02.09.17 NK Šmarje pri Jelšah : Šampion
02.09.17 NK Tehnotim Pesnica : NK Dravograd Avto Grubelnik
02.09.17 S.Rojko Dobrovce : NK AjDAS Lenart
02.09.17 Dravinja : Zreče
02.09.17 Fosilum Šentjur : Korotan Prevalje
02.09.17 Kety Emmi Bistrica : NK Pohorje
03.09.17 ŠD Videm : Mons Claudius
4. krog  09.09.17 
10.09.17 Šampion : Mons Claudius
09.09.17 NK Pohorje : ŠD Videm
09.09.17 Korotan Prevalje : Kety Emmi Bistrica
09.09.17 Zreče : Fosilum Šentjur
09.09.17 NK AjDAS Lenart : Dravinja
09.09.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : S.Rojko Dobrovce
08.09.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Tehnotim Pesnica
5. krog  16.09.17 
16.09.17 NK Tehnotim Pesnica : Šampion
16.09.17 S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah
16.09.17 Dravinja : NK Dravograd Avto Grubelnik
16.09.17 Fosilum Šentjur : NK AjDAS Lenart
16.09.17 Kety Emmi Bistrica : Zreče
17.09.17 ŠD Videm : Korotan Prevalje
16.09.17 Mons Claudius : NK Pohorje
6. krog  23.09.17 
24.09.17 Šampion : NK Pohorje
23.09.17 Korotan Prevalje : Mons Claudius
23.09.17 Zreče : ŠD Videm
23.09.17 NK AjDAS Lenart : Kety Emmi Bistrica
23.09.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur
23.09.17 NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja
23.09.17 NK Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce
7. krog  30.09.17 
30.09.17 S.Rojko Dobrovce : Šampion
30.09.17 Dravinja : NK Tehnotim Pesnica
30.09.17 Fosilum Šentjur : NK Šmarje pri Jelšah
30.09.17 Kety Emmi Bistrica : NK Dravograd Avto Grubelnik
01.10.17 ŠD Videm : NK AjDAS Lenart
30.09.17 Mons Claudius : Zreče
30.09.17 NK Pohorje : Korotan Prevalje
8. krog  07.10.17 
08.10.17 Šampion : Korotan Prevalje
07.10.17 Zreče : NK Pohorje
07.10.17 NK AjDAS Lenart : Mons Claudius
07.10.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : ŠD Videm
07.10.17 NK Šmarje pri Jelšah : Kety Emmi Bistrica
07.10.17 NK Tehnotim Pesnica : Fosilum Šentjur
07.10.17 S.Rojko Dobrovce : Dravinja
9. krog  14.10.17 
14.10.17 Dravinja : Šampion
14.10.17 Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce
14.10.17 Kety Emmi Bistrica : NK Tehnotim Pesnica
15.10.17 ŠD Videm : NK Šmarje pri Jelšah
14.10.17 Mons Claudius : NK Dravograd Avto Grubelnik
14.10.17 NK Pohorje : NK AjDAS Lenart
14.10.17 Korotan Prevalje : Zreče
10. krog  21.10.17 
22.10.17 Šampion : Zreče
21.10.17 NK AjDAS Lenart : Korotan Prevalje
21.10.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : NK Pohorje
21.10.17 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius
21.10.17 NK Tehnotim Pesnica : ŠD Videm
21.10.17 S.Rojko Dobrovce : Kety Emmi Bistrica
21.10.17 Dravinja : Fosilum Šentjur
11. krog  28.10.17 
28.10.17 Fosilum Šentjur : Šampion
28.10.17 Kety Emmi Bistrica : Dravinja
29.10.17 ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce
28.10.17 Mons Claudius : NK Tehnotim Pesnica
28.10.17 NK Pohorje : NK Šmarje pri Jelšah
28.10.17 Korotan Prevalje : NK Dravograd Avto Grubelnik
28.10.17 Zreče : NK AjDAS Lenart
12. krog  04.11.17 
05.11.17 Šampion : NK AjDAS Lenart
04.11.17 NK Dravograd Avto Grubelnik : Zreče
04.11.17 NK Šmarje pri Jelšah : Korotan Prevalje
04.11.17 NK Tehnotim Pesnica : NK Pohorje
04.11.17 S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius
04.11.17 Dravinja : ŠD Videm
04.11.17 Fosilum Šentjur : Kety Emmi Bistrica
13. krog  11.11.17 
11.11.17 Kety Emmi Bistrica : Šampion
12.11.17 ŠD Videm : Fosilum Šentjur
11.11.17 Mons Claudius : Dravinja
11.11.17 NK Pohorje : S.Rojko Dobrovce
11.11.17 Korotan Prevalje : NK Tehnotim Pesnica
11.11.17 Zreče : NK Šmarje pri Jelšah
11.11.17 NK AjDAS Lenart : NK Dravograd Avto Grubelnik
14. krog  18.11.17 
19.11.17 Šampion : NK Dravograd Avto Grubelnik
18.11.17 NK AjDAS Lenart : NK Šmarje pri Jelšah
18.11.17 Zreče : NK Tehnotim Pesnica
18.11.17 Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce
18.11.17 NK Pohorje : Dravinja
18.11.17 Mons Claudius : Fosilum Šentjur
19.11.17 ŠD Videm : Kety Emmi Bistrica
15. krog  17.03.18 
18.03.18 ŠD Videm : Šampion
17.03.18 Kety Emmi Bistrica : Mons Claudius
17.03.18 Fosilum Šentjur : NK Pohorje
17.03.18 Dravinja : Korotan Prevalje
17.03.18 S.Rojko Dobrovce : Zreče
17.03.18 NK Tehnotim Pesnica : NK AjDAS Lenart
17.03.18 NK Šmarje pri Jelšah : NK Dravograd Avto Grubelnik
16. krog  24.03.18 
25.03.18 Šampion : NK Šmarje pri Jelšah
24.03.18 NK Dravograd Avto Grubelnik : NK Tehnotim Pesnica
24.03.18 NK AjDAS Lenart : S.Rojko Dobrovce
24.03.18 Zreče : Dravinja
24.03.18 Korotan Prevalje : Fosilum Šentjur
24.03.18 NK Pohorje : Kety Emmi Bistrica
24.03.18 Mons Claudius : ŠD Videm
17. krog  31.03.18 
31.03.18 Mons Claudius : Šampion
31.03.18 ŠD Videm : NK Pohorje
31.03.18 Kety Emmi Bistrica : Korotan Prevalje
31.03.18 Fosilum Šentjur : Zreče
31.03.18 Dravinja : NK AjDAS Lenart
31.03.18 S.Rojko Dobrovce : NK Dravograd Avto Grubelnik
31.03.18 NK Tehnotim Pesnica : NK Šmarje pri Jelšah
18. krog  07.04.18 
08.04.18 Šampion : NK Tehnotim Pesnica
07.04.18 NK Šmarje pri Jelšah : S.Rojko Dobrovce
07.04.18 NK Dravograd Avto Grubelnik : Dravinja
07.04.18 NK AjDAS Lenart : Fosilum Šentjur
07.04.18 Zreče : Kety Emmi Bistrica
07.04.18 Korotan Prevalje : ŠD Videm
07.04.18 NK Pohorje : Mons Claudius
19. krog  14.04.18 
14.04.18 NK Pohorje : Šampion
14.04.18 Mons Claudius : Korotan Prevalje
15.04.18 ŠD Videm : Zreče
14.04.18 Kety Emmi Bistrica : NK AjDAS Lenart
14.04.18 Fosilum Šentjur : NK Dravograd Avto Grubelnik
14.04.18 Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah
14.04.18 S.Rojko Dobrovce : NK Tehnotim Pesnica
20. krog  21.04.18 
22.04.18 Šampion : S.Rojko Dobrovce
21.04.18 NK Tehnotim Pesnica : Dravinja
21.04.18 NK Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur
21.04.18 NK Dravograd Avto Grubelnik : Kety Emmi Bistrica
21.04.18 NK AjDAS Lenart : ŠD Videm
21.04.18 Zreče : Mons Claudius
21.04.18 Korotan Prevalje : NK Pohorje
21. krog  25.04.18 
25.04.18 Korotan Prevalje : Šampion
25.04.18 NK Pohorje : Zreče
25.04.18 Mons Claudius : NK AjDAS Lenart
25.04.18 ŠD Videm : NK Dravograd Avto Grubelnik
25.04.18 Kety Emmi Bistrica : NK Šmarje pri Jelšah
25.04.18 Fosilum Šentjur : NK Tehnotim Pesnica
25.04.18 Dravinja : S.Rojko Dobrovce
22. krog  28.04.18 
29.04.18 Šampion : Dravinja
28.04.18 S.Rojko Dobrovce : Fosilum Šentjur
28.04.18 NK Tehnotim Pesnica : Kety Emmi Bistrica
28.04.18 NK Šmarje pri Jelšah : ŠD Videm
28.04.18 NK Dravograd Avto Grubelnik : Mons Claudius
28.04.18 NK AjDAS Lenart : NK Pohorje
28.04.18 Zreče : Korotan Prevalje
23. krog  05.05.18 
05.05.18 Zreče : Šampion
05.05.18 Korotan Prevalje : NK AjDAS Lenart
05.05.18 NK Pohorje : NK Dravograd Avto Grubelnik
05.05.18 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah
05.05.18 ŠD Videm : NK Tehnotim Pesnica
05.05.18 Kety Emmi Bistrica : S.Rojko Dobrovce
05.05.18 Fosilum Šentjur : Dravinja
24. krog  12.05.18 
13.05.18 Šampion : Fosilum Šentjur
12.05.18 Dravinja : Kety Emmi Bistrica
12.05.18 S.Rojko Dobrovce : ŠD Videm
12.05.18 NK Tehnotim Pesnica : Mons Claudius
12.05.18 NK Šmarje pri Jelšah : NK Pohorje
12.05.18 NK Dravograd Avto Grubelnik : Korotan Prevalje
12.05.18 NK AjDAS Lenart : Zreče
25. krog  19.05.18 
19.05.18 NK AjDAS Lenart : Šampion
19.05.18 Zreče : NK Dravograd Avto Grubelnik
19.05.18 Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah
19.05.18 NK Pohorje : NK Tehnotim Pesnica
19.05.18 Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce
19.05.18 ŠD Videm : Dravinja
19.05.18 Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur
26. krog  27.05.18 
27.05.18 Šampion : Kety Emmi Bistrica
27.05.18 Fosilum Šentjur : ŠD Videm
27.05.18 Dravinja : Mons Claudius
27.05.18 S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje
27.05.18 NK Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje
27.05.18 NK Šmarje pri Jelšah : Zreče
27.05.18 NK Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan