Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 20. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Torra Jetmir Šampion 22 2 0
Božak Dominik Videm 13 3 0
Brdnik Jaka Zreče 11 0 0
Čede Mitja Dravograd Avto Grubelnik 11 0 0
Hmelina Darko Mons Claudius 11 2 0
Kogelnik Peter Dravograd Avto Grubelnik 10 0 0
Goljat Žiga Tehnotim Pesnica 10 0 0
Kotnik Tadej Zreče 10 1 0
Polegek Aljaž Kety EMMI Bistrica 9 0 0
Podgrajšek Anže Zreče 9 3 0
Rogina Davor Dravograd Avto Grubelnik 9 4 0
Ramšak Žan Dravinja 8 1 0
Firšt David AS System Šmarje pri Jelšah 8 2 0
Pešl Anže Dravograd Avto Grubelnik 7 0 0
Planinšek Matic Tehnotim Pesnica 7 7 0
Pipenbaher Nejc S.Rojko Dobrovce 6 0 0
Tuhtar Sebastjan Fosilum Šentjur 6 0 0
Zbičajnik Blaž Zreče 6 0 0
Černec Timotej Dravinja 6 0 0
Pesjak Žiga Dravinja 5 0 0
Triplat Grega Korotan Prevalje 5 0 0
Heržič Tilen Joshua NK Pohorje 5 0 0
Topič Miha Kety EMMI Bistrica 5 0 0
Krajnc Sebastjan Videm 5 0 0
Karabegovič Mak Šampion 5 1 0
Herič Žiga Fosilum Šentjur 4 0 0
Radić Aleksandar Šampion 4 0 0
Koprivica Jovan Fosilum Šentjur 4 0 0
Kűzma Tin Korotan Prevalje 4 0 0
Kramljak Mitja Dravograd Avto Grubelnik 4 0 0
Polajžer Dejan Mons Claudius 4 0 0
Krivec Jan S.Rojko Dobrovce 4 0 0
Jevšenak Urban Fosilum Šentjur 4 0 0
Pintarič Rok S.Rojko Dobrovce 4 0 0
Ploj Dejan NK AjDAS Lenart 4 1 0
Čakš Žiga Dravinja 4 3 0
Sredenšek Jan NK Pohorje 4 0 1
Muršič Nejc Korotan Prevalje 3 0 0
Kraner Rudolf Martin Tehnotim Pesnica 3 0 0
Ploj Tomi NK AjDAS Lenart 3 0 0
Šnofl Davorin NK AjDAS Lenart 3 0 0
Jager Aljaž S.Rojko Dobrovce 3 0 0
Korošec Miha Šampion 3 0 0
Vinkovič Matej Zreče 3 0 0
Ploj Klemen NK AjDAS Lenart 3 0 0
Babšek Žan Tehnotim Pesnica 3 0 0
Boček Andraž Zreče 3 0 0
Torra Arjan Šampion 3 0 0
Stefanović Tilen Dravograd Avto Grubelnik 3 0 0
Čakš Gregor AS System Šmarje pri Jelšah 3 0 0
But Gorazd Mons Claudius 3 1 0
Kolar Tim Kety EMMI Bistrica 3 1 0
Janžič Primož Kety EMMI Bistrica 3 1 0
Mauher Damjan AS System Šmarje pri Jelšah 3 0 1
Hutinski Alen S.Rojko Dobrovce 2 0 0
Kotnik Tomo Dravinja 2 0 0
Brglez Blaž Dravinja 2 0 0
Gluhovič Aljoša Dravograd Avto Grubelnik 2 0 0
Enjo Kensuke Kety EMMI Bistrica 2 0 0
Lovenjak Blaž Videm 2 0 0
Simonič Blaž NK AjDAS Lenart 2 0 0
Fridrih Andraž NK Pohorje 2 0 0
Videčnik Blaž Dravinja 2 0 0
Peer Samo Mons Claudius 2 0 0
Poljanec Denis NK Pohorje 2 0 0
Štruc Matevž Dravograd Avto Grubelnik 2 0 0
Ljubanić Dragan Dravograd Avto Grubelnik 2 0 0
Vajs Jan Tehnotim Pesnica 2 0 0
Kajtazi Naser S.Rojko Dobrovce 2 0 0
Koffi Yao Simon AS System Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Jančič Urban AS System Šmarje pri Jelšah 2 1 0
Marko Mitja NK AjDAS Lenart 2 2 0
Petek Žan S.Rojko Dobrovce 2 0 1
Pipuš Matic Korotan Prevalje 2 0 1
Gabršek Nejc Šampion 1 0 0
Kidrič Žan AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Lipičnik Alen Zreče 1 0 0
Mandalović Husein Šampion 1 0 0
Brumec Žiga Dravinja 1 0 0
Maček Anžej NK Pohorje 1 0 0
Pfeifer Urh Šampion 1 0 0
Šegula Jure Tehnotim Pesnica 1 0 0
Leskovec Mitja Korotan Prevalje 1 0 0
Pirtovšek Rok Šampion 1 0 0
Kavčič Uroš Korotan Prevalje 1 0 0
Kramarič David Fosilum Šentjur 1 0 0
Hager Dejan NK AjDAS Lenart 1 0 0
Hliš Žan Videm 1 0 0
Čuček Miha NK AjDAS Lenart 1 0 0
Obretan Matic Korotan Prevalje 1 0 0
Kidrič Tomaž Mons Claudius 1 0 0
Horvat Rok Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Janžek David AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Radaković Dejan Šampion 1 0 0
Tement Žiga Videm 1 0 0
Zdovc Žiga Mons Claudius 1 0 0
Leskovar Sebastijan Zreče 1 0 0
Bečaj Rok Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Klokočovnik Simon Dravinja 1 0 0
Marhold Žan Tehnotim Pesnica 1 0 0
Burian Miha NK AjDAS Lenart 1 0 0
Fideršek Patrick NK Pohorje 1 0 0
Ladinek Damjan NK Pohorje 1 0 0
Ferlež Davorin Korotan Prevalje 1 0 0
Juraja Tim Korotan Prevalje 1 0 0
Zdovc Rok Mons Claudius 1 0 0
Napotnik Žan Dravinja 1 0 0
Vouk Gašper Fosilum Šentjur 1 0 0
Celcer Tilen Korotan Prevalje 1 0 0
Cikaqi Herolind Šampion 1 0 0
Žižmond Klemen NK Pohorje 1 0 0
Petrej Mitja Korotan Prevalje 1 0 0
Dirnbek Nino Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Kostanjevec Alen Videm 1 0 0
Bajraktaraj Agonis S.Rojko Dobrovce 1 0 0
Kovačič Jure Videm 1 0 0
Pušnik Alen Tehnotim Pesnica 1 0 0
Debelak Andrej AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Plajnšek Žan Videm 1 0 0
Kopinšek Luka Fosilum Šentjur 1 0 0
Kozlar Andrej Korotan Prevalje 1 0 0
Klobasa Kristjan Zreče 1 0 0
Nedižavec Aleksander NK Pohorje 1 0 0
Hren Primož Zreče 1 0 0
Filipovič Dalibor NK Pohorje 1 0 0
Oset Žiga Fosilum Šentjur 1 0 0
Pečnik Andrej Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Hrušman Miha Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Fazliu Liridon AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Hudin Andrej Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Tandina Maharafa Šampion 1 0 0
Bokšan Jaka Šampion 1 0 0
Jančič Alen Zreče 1 0 0
Kitak Dušan Mons Claudius 1 0 0
Krajnc David Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Bračič Jan Videm 1 0 0
Fanedl Andrej NK Pohorje 1 0 0
Krivec Uroš Mons Claudius 1 0 0
Belak Miha Fosilum Šentjur 1 1 0
Ičanović Admir Korotan Prevalje 1 1 0
Nemec Dejan NK Pohorje 1 0 1
Bedek Jure Fosilum Šentjur 0 0 1
Vašl Patrik Fosilum Šentjur 0 0 1
Kotnik Gregor Zreče 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan