Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 14. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Torra Jetmir Šampion 17 2 0
Božak Dominik Videm 12 3 0
Kotnik Tadej Zreče 10 1 0
Hmelina Darko Mons Claudius 10 2 0
Brdnik Jaka Zreče 8 0 0
Kogelnik Peter Dravograd Avto Grubelnik 8 0 0
Polegek Aljaž Kety EMMI Bistrica 8 0 0
Čede Mitja Dravograd Avto Grubelnik 8 0 0
Ramšak Žan Dravinja 8 1 0
Firšt David Šmarje pri Jelšah 7 1 0
Černec Timotej Dravinja 6 0 0
Podgrajšek Anže Zreče 6 1 0
Tuhtar Sebastjan Fosilum Šentjur 5 0 0
Zbičajnik Blaž Zreče 5 0 0
Heržič Tilen Joshua Pohorje 5 0 0
Goljat Žiga Tehnotim Pesnica 5 0 0
Karabegovič Mak Šampion 5 1 0
Rogina Davor Dravograd Avto Grubelnik 5 2 0
Planinšek Matic Tehnotim Pesnica 5 5 0
Pipenbaher Nejc S.Rojko Dobrovce 4 0 0
Pešl Anže Dravograd Avto Grubelnik 4 0 0
Kűzma Tin Korotan Prevalje 4 0 0
Koprivica Jovan Fosilum Šentjur 4 0 0
Pintarič Rok S.Rojko Dobrovce 4 0 0
Topič Miha Kety EMMI Bistrica 4 0 0
Krajnc Sebastjan Videm 4 0 0
Sredenšek Jan Pohorje 4 0 1
Herič Žiga Fosilum Šentjur 3 0 0
Radić Aleksandar Šampion 3 0 0
Pesjak Žiga Dravinja 3 0 0
Muršič Nejc Korotan Prevalje 3 0 0
Kraner Rudolf Martin Tehnotim Pesnica 3 0 0
Ploj Dejan AjDAS Lenart 3 0 0
Ploj Tomi AjDAS Lenart 3 0 0
Šnofl Davorin AjDAS Lenart 3 0 0
Polajžer Dejan Mons Claudius 3 0 0
Krivec Jan S.Rojko Dobrovce 3 0 0
Ploj Klemen AjDAS Lenart 3 0 0
Boček Andraž Zreče 3 0 0
Čakš Gregor Šmarje pri Jelšah 3 0 0
But Gorazd Mons Claudius 3 1 0
Kolar Tim Kety EMMI Bistrica 3 1 0
Mauher Damjan Šmarje pri Jelšah 3 0 1
Hutinski Alen S.Rojko Dobrovce 2 0 0
Kotnik Tomo Dravinja 2 0 0
Jager Aljaž S.Rojko Dobrovce 2 0 0
Korošec Miha Šampion 2 0 0
Videčnik Blaž Dravinja 2 0 0
Poljanec Denis Pohorje 2 0 0
Kramljak Mitja Dravograd Avto Grubelnik 2 0 0
Štruc Matevž Dravograd Avto Grubelnik 2 0 0
Babšek Žan Tehnotim Pesnica 2 0 0
Jevšenak Urban Fosilum Šentjur 2 0 0
Stefanović Tilen Dravograd Avto Grubelnik 2 0 0
Vajs Jan Tehnotim Pesnica 2 0 0
Koffi Yao Simon Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Marko Mitja AjDAS Lenart 2 2 0
Pipuš Matic Korotan Prevalje 2 0 1
Gabršek Nejc Šampion 1 0 0
Lipičnik Alen Zreče 1 0 0
Maček Anžej Pohorje 1 0 0
Pfeifer Urh Šampion 1 0 0
Šegula Jure Tehnotim Pesnica 1 0 0
Leskovec Mitja Korotan Prevalje 1 0 0
Peer Samo Mons Claudius 1 0 0
Pirtovšek Rok Šampion 1 0 0
Kavčič Uroš Korotan Prevalje 1 0 0
Kramarič David Fosilum Šentjur 1 0 0
Gluhovič Aljoša Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Hager Dejan AjDAS Lenart 1 0 0
Horvat Rok Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Hliš Žan Videm 1 0 0
Čuček Miha AjDAS Lenart 1 0 0
Kidrič Tomaž Mons Claudius 1 0 0
Radaković Dejan Šampion 1 0 0
Tement Žiga Videm 1 0 0
Klokočovnik Simon Dravinja 1 0 0
Hren Primož Zreče 1 0 0
Burian Miha AjDAS Lenart 1 0 0
Ladinek Damjan Pohorje 1 0 0
Jančič Urban Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Juraja Tim Korotan Prevalje 1 0 0
Zdovc Rok Mons Claudius 1 0 0
Fridrih Andraž Pohorje 1 0 0
Celcer Tilen Korotan Prevalje 1 0 0
Fideršek Patrick Pohorje 1 0 0
Dirnbek Nino Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Bečaj Rok Kety EMMI Bistrica 1 0 0
Vinkovič Matej Zreče 1 0 0
Kostanjevec Alen Videm 1 0 0
Bajraktaraj Agonis S.Rojko Dobrovce 1 0 0
Brglez Blaž Dravinja 1 0 0
Kovačič Jure Videm 1 0 0
Debelak Andrej Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Plajnšek Žan Videm 1 0 0
Kopinšek Luka Fosilum Šentjur 1 0 0
Kozlar Andrej Korotan Prevalje 1 0 0
Marhold Žan Tehnotim Pesnica 1 0 0
Filipovič Dalibor Pohorje 1 0 0
Oset Žiga Fosilum Šentjur 1 0 0
Pečnik Andrej Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Fazliu Liridon Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Hudin Andrej Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Jančič Alen Zreče 1 0 0
Krajnc David Dravograd Avto Grubelnik 1 0 0
Čakš Žiga Dravinja 1 0 0
Vouk Gašper Fosilum Šentjur 1 0 0
Bračič Jan Videm 1 0 0
Torra Arjan Šampion 1 0 0
Fanedl Andrej Pohorje 1 0 0
Tandina Maharafa Šampion 1 0 0
Belak Miha Fosilum Šentjur 1 1 0
Petek Žan S.Rojko Dobrovce 1 0 1
Nemec Dejan Pohorje 1 0 1
Vašl Patrik Fosilum Šentjur 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan