Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  08.09.19 
07.09.19 NK Brežice 1919 A : NK Rogaška 0 : 7(0 : 4)
08.09.19 NK Rudar Velenje A : ND Dravinja 4 : 0(2 : 0)
11.09.19 Krško A : NK Žalec A 8 : 0(4 : 0)
08.09.19 NK Šampion A : NK Šmartno 1928 2 : 0(2 : 0)
2. krog  15.09.19 
17.09.19 NK Žalec A : NK Šmartno 1928 5 : 1(3 : 0)
25.09.19 Krško A : ND Dravinja 10 : 0(7 : 0)
15.09.19 NK Rogaška : NK Rudar Velenje A 5 : 1(1 : 0)
15.09.19 NK Celje A : NK Brežice 1919 A 1 : 0(1 : 0)
3. krog  22.09.19 
09.10.19 NK Rudar Velenje A : NK Celje A 3 : 1(2 : 0)
22.09.19 Krško A : NK Rogaška 8 : 0(4 : 0)
22.09.19 NK Šmartno 1928 : ND Dravinja 1 : 2(0 : 1)
22.09.19 NK Šampion A : NK Žalec A 0 : 2(0 : 2)
4. krog  29.09.19 
28.09.19 NK Šampion A : ND Dravinja 1 : 0(1 : 0)
29.09.19 NK Rogaška : NK Šmartno 1928 14 : 1(6 : 0)
29.09.19 NK Celje A : Krško A 1 : 6(0 : 2)
29.09.19 NK Brežice 1919 A : NK Rudar Velenje A 3 : 1(1 : 0)
5. krog  06.10.19 
06.10.19 Krško A : NK Brežice 1919 A 9 : 1(4 : 0)
06.10.19 NK Šmartno 1928 : NK Celje A 0 : 12(0 : 6)
06.10.19 NK Šampion A : NK Rogaška 0 : 1(0 : 1)
06.10.19 ND Dravinja : NK Žalec A 2 : 4(1 : 3)
6. krog  13.10.19 
13.10.19 NK Rogaška : NK Žalec A 4 : 3(2 : 2)
13.10.19 NK Celje A : NK Šampion A 0 : 1(0 : 1)
13.10.19 NK Brežice 1919 A : NK Šmartno 1928 2 : 0(1 : 0)
13.10.19 NK Rudar Velenje A : Krško A 2 : 6(2 : 5)
7. krog  20.10.19 
20.10.19 NK Šmartno 1928 : NK Rudar Velenje A 0 : 6(0 : 3)
20.10.19 NK Šampion A : NK Brežice 1919 A 1 : 2(0 : 1)
20.10.19 NK Žalec A : NK Celje A 0 : 3(0 : 2)
20.10.19 NK Rogaška : ND Dravinja 9 : 0(2 : 0)
8. krog  27.10.19 
27.10.19 NK Celje A : ND Dravinja 9 : 1(5 : 0)
29.10.19 NK Brežice 1919 A : NK Žalec A 3 : 1(1 : 1)
06.11.19 NK Rudar Velenje A : NK Šampion A 1 : 0(1 : 0)
22.10.19 Krško A : NK Šmartno 1928 15 : 1(9 : 1)
9. krog  03.11.19 
10.11.19 Krško A : NK Šampion A 8 : 0(2 : 0)
10.11.19 NK Rudar Velenje A : NK Žalec A 2 : 1(1 : 0)
10.11.19 ND Dravinja : NK Brežice 1919 A 0 : 7(0 : 4)
10.11.19 NK Celje A : NK Rogaška 2 : 3(1 : 0)
10. krog  15.03.20 
15.03.20 NK Rogaška : NK Brežice 1919 A
15.03.20 ND Dravinja : NK Rudar Velenje A
15.03.20 NK Žalec A : Krško A
15.03.20 NK Šmartno 1928 : NK Šampion A
11. krog  22.03.20 
22.03.20 NK Šmartno 1928 : NK Žalec A
22.03.20 ND Dravinja : Krško A
22.03.20 NK Rudar Velenje A : NK Rogaška
22.03.20 NK Brežice 1919 A : NK Celje A
12. krog  29.03.20 
29.03.20 NK Celje A : NK Rudar Velenje A
29.03.20 NK Rogaška : Krško A
29.03.20 ND Dravinja : NK Šmartno 1928
29.03.20 NK Žalec A : NK Šampion A
13. krog  05.04.20 
05.04.20 ND Dravinja : NK Šampion A
05.04.20 NK Šmartno 1928 : NK Rogaška
05.04.20 Krško A : NK Celje A
05.04.20 NK Rudar Velenje A : NK Brežice 1919 A
14. krog  19.04.20 
19.04.20 NK Brežice 1919 A : Krško A
19.04.20 NK Celje A : NK Šmartno 1928
19.04.20 NK Rogaška : NK Šampion A
19.04.20 NK Žalec A : ND Dravinja
15. krog  10.05.20 
10.05.20 NK Žalec A : NK Rogaška
10.05.20 NK Šampion A : NK Celje A
10.05.20 NK Šmartno 1928 : NK Brežice 1919 A
10.05.20 Krško A : NK Rudar Velenje A
16. krog  17.05.20 
17.05.20 NK Rudar Velenje A : NK Šmartno 1928
17.05.20 NK Brežice 1919 A : NK Šampion A
17.05.20 NK Celje A : NK Žalec A
17.05.20 ND Dravinja : NK Rogaška
17. krog  24.05.20 
24.05.20 ND Dravinja : NK Celje A
24.05.20 NK Žalec A : NK Brežice 1919 A
24.05.20 NK Šampion A : NK Rudar Velenje A
24.05.20 NK Šmartno 1928 : Krško A
18. krog  31.05.20 
31.05.20 NK Šampion A : Krško A
31.05.20 NK Žalec A : NK Rudar Velenje A
31.05.20 NK Brežice 1919 A : ND Dravinja
31.05.20 NK Rogaška : NK Celje A
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan