Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  06.09.19 
24.09.19 NK Rudar Velenje : Brežice 1919 2 : 0(1 : 0)
06.09.19 NK Žalec : Šmartno 1928 3 : 1(2 : 0)
06.09.19 ND Dravinja : Rogaška - Rogatec 2 : 0(1 : 0)
06.09.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion 1 : 0(1 : 0)
06.09.19 NK Celje : ND Mozirje 3 : 2(3 : 1)
2. krog  13.09.19 
13.09.19 Brežice 1919 : ND Mozirje 6 : 1(4 : 1)
13.09.19 NK Šampion : NK Celje 0 : 3(0 : 3)
16.09.19 Rogaška - Rogatec : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 2(0 : 2)
13.09.19 Šmartno 1928 : ND Dravinja 3 : 4(1 : 4)
12.09.19 NK Rudar Velenje : NK Žalec 0 : 4(0 : 2)
3. krog  20.09.19 
20.09.19 NK Žalec : Brežice 1919 0 : 4(0 : 1)
20.09.19 ND Dravinja : NK Rudar Velenje 2 : 2(0 : 2)
20.09.19 NK Šmarje pri Jelšah : Šmartno 1928 1 : 2(1 : 0)
25.09.19 NK Celje : Rogaška - Rogatec 3 : 0(3 : 0)
24.09.19 ND Mozirje : NK Šampion 1 : 3(1 : 1)
4. krog  27.09.19 
27.09.19 Brežice 1919 : NK Šampion 9 : 0(5 : 0)
08.10.19 Rogaška - Rogatec : ND Mozirje 5 : 2(2 : 0)
27.09.19 Šmartno 1928 : NK Celje 0 : 1(0 : 1)
27.09.19 NK Rudar Velenje : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 2(2 : 1)
27.09.19 NK Žalec : ND Dravinja 0 : 0(0 : 0)
5. krog  04.10.19 
04.10.19 ND Dravinja : Brežice 1919 4 : 1(1 : 1)
04.10.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 1 : 3(1 : 1)
04.10.19 NK Celje : NK Rudar Velenje 1 : 3(1 : 1)
03.10.19 ND Mozirje : Šmartno 1928 2 : 3(1 : 2)
04.10.19 NK Šampion : Rogaška - Rogatec 3 : 0(1 : 0)
6. krog  11.10.19 
11.10.19 Brežice 1919 : Rogaška - Rogatec 1 : 1(1 : 1)
11.10.19 Šmartno 1928 : NK Šampion 0 : 4(0 : 3)
10.10.19 NK Rudar Velenje : ND Mozirje 4 : 3(3 : 1)
11.10.19 NK Žalec : NK Celje 2 : 2(1 : 1)
11.10.19 ND Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah 8 : 0(4 : 0)
7. krog  18.10.19 
18.10.19 NK Šmarje pri Jelšah : Brežice 1919 3 : 3(2 : 2)
18.10.19 NK Celje : ND Dravinja 4 : 1(4 : 1)
17.10.19 ND Mozirje : NK Žalec 0 : 1(0 : 0)
18.10.19 NK Šampion : NK Rudar Velenje 1 : 4(0 : 0)
22.10.19 Rogaška - Rogatec : Šmartno 1928 3 : 2(3 : 0)
8. krog  25.10.19 
12.11.19 Brežice 1919 : Šmartno 1928 7 : 0(4 : 0)
25.10.19 NK Rudar Velenje : Rogaška - Rogatec 6 : 1(3 : 1)
25.10.19 NK Žalec : NK Šampion 1 : 0(1 : 0)
25.10.19 ND Dravinja : ND Mozirje 4 : 1(0 : 0)
25.10.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
9. krog  01.11.19 
08.11.19 NK Celje : Brežice 1919 1 : 2(1 : 0)
08.11.19 ND Mozirje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0(2 : 0)
07.11.19 Rogaška - Rogatec : NK Žalec 0 : 2(0 : 0)
15.11.19 NK Rudar Velenje : Šmartno 1928
08.11.19 ND Dravinja : NK Šampion 4 : 0(1 : 0)
10. krog  20.03.20 
20.03.20 Brežice 1919 : NK Rudar Velenje
20.03.20 Šmartno 1928 : NK Žalec
20.03.20 Rogaška - Rogatec : ND Dravinja
20.03.20 NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah
20.03.20 ND Mozirje : NK Celje
11. krog  27.03.20 
27.03.20 ND Mozirje : Brežice 1919
27.03.20 NK Celje : NK Šampion
27.03.20 NK Šmarje pri Jelšah : Rogaška - Rogatec
27.03.20 ND Dravinja : Šmartno 1928
27.03.20 NK Žalec : NK Rudar Velenje
12. krog  03.04.20 
03.04.20 Brežice 1919 : NK Žalec
03.04.20 NK Rudar Velenje : ND Dravinja
03.04.20 Šmartno 1928 : NK Šmarje pri Jelšah
03.04.20 Rogaška - Rogatec : NK Celje
03.04.20 NK Šampion : ND Mozirje
13. krog  10.04.20 
10.04.20 NK Šampion : Brežice 1919
10.04.20 ND Mozirje : Rogaška - Rogatec
10.04.20 NK Celje : Šmartno 1928
10.04.20 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rudar Velenje
10.04.20 ND Dravinja : NK Žalec
14. krog  17.04.20 
17.04.20 Brežice 1919 : ND Dravinja
17.04.20 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah
17.04.20 NK Rudar Velenje : NK Celje
17.04.20 Šmartno 1928 : ND Mozirje
17.04.20 Rogaška - Rogatec : NK Šampion
15. krog  08.05.20 
08.05.20 Rogaška - Rogatec : Brežice 1919
08.05.20 NK Šampion : Šmartno 1928
08.05.20 ND Mozirje : NK Rudar Velenje
08.05.20 NK Celje : NK Žalec
08.05.20 NK Šmarje pri Jelšah : ND Dravinja
16. krog  15.05.20 
15.05.20 Brežice 1919 : NK Šmarje pri Jelšah
15.05.20 ND Dravinja : NK Celje
15.05.20 NK Žalec : ND Mozirje
15.05.20 NK Rudar Velenje : NK Šampion
15.05.20 Šmartno 1928 : Rogaška - Rogatec
17. krog  22.05.20 
22.05.20 Šmartno 1928 : Brežice 1919
22.05.20 Rogaška - Rogatec : NK Rudar Velenje
22.05.20 NK Šampion : NK Žalec
22.05.20 ND Mozirje : ND Dravinja
22.05.20 NK Celje : NK Šmarje pri Jelšah
18. krog  29.05.20 
29.05.20 Brežice 1919 : NK Celje
29.05.20 NK Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje
29.05.20 NK Šampion : ND Dravinja
29.05.20 NK Žalec : Rogaška - Rogatec
29.05.20 Šmartno 1928 : NK Rudar Velenje
19. krog  08.05.20 
08.05.20 Rogaška - Rogatec : prost
08.05.20 Šmartno 1928 : DNŠ MU Šentjur
08.05.20 NK Rudar Velenje : NK Celje
08.05.20 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion
08.05.20 Brežice 1919 : ND Mozirje A
08.05.20 ND Dravinja : NK Žalec
20. krog  15.05.20 
15.05.20 prost : ND Dravinja
15.05.20 NK Žalec : Brežice 1919
15.05.20 ND Mozirje A : NK Šmarje pri Jelšah
15.05.20 NK Šampion : NK Rudar Velenje
15.05.20 NK Celje : Šmartno 1928
15.05.20 DNŠ MU Šentjur : Rogaška - Rogatec
21. krog  22.05.20 
22.05.20 DNŠ MU Šentjur : prost
22.05.20 Rogaška - Rogatec : NK Celje
22.05.20 Šmartno 1928 : NK Šampion
22.05.20 NK Rudar Velenje : ND Mozirje A
22.05.20 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec
22.05.20 Brežice 1919 : ND Dravinja
22. krog  29.05.20 
29.05.20 prost : Brežice 1919
29.05.20 ND Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah
29.05.20 NK Žalec : NK Rudar Velenje
29.05.20 ND Mozirje A : Šmartno 1928
29.05.20 NK Šampion : Rogaška - Rogatec
29.05.20 NK Celje : DNŠ MU Šentjur
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan