Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  18.08.19 
18.08.19 NK Jarenina : NŠ Dravograd
18.08.19 NK Nafta 1903 : Rogaška - Rogatec
18.08.19 NK Kety Emmi Bistrica : Drava Dakinda Ptuj
18.08.19 NK Vipoll Veržej : NK MB Tabor
18.08.19 NK Šampion : ND Beltinci
2. krog  25.08.19 
25.08.19 NŠ Dravograd : ND Beltinci
25.08.19 NK MB Tabor : NK Šampion
25.08.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Vipoll Veržej
25.08.19 Rogaška - Rogatec : NK Kety Emmi Bistrica
25.08.19 NK Jarenina : NK Nafta 1903
3. krog  01.09.19 
01.09.19 NK Nafta 1903 : NŠ Dravograd
01.09.19 NK Kety Emmi Bistrica : NK Jarenina
01.09.19 NK Vipoll Veržej : Rogaška - Rogatec
01.09.19 NK Šampion : Drava Dakinda Ptuj
01.09.19 ND Beltinci : NK MB Tabor
4. krog  04.09.19 
04.09.19 NŠ Dravograd : NK MB Tabor
04.09.19 Drava Dakinda Ptuj : ND Beltinci
04.09.19 Rogaška - Rogatec : NK Šampion
04.09.19 NK Jarenina : NK Vipoll Veržej
04.09.19 NK Nafta 1903 : NK Kety Emmi Bistrica
5. krog  08.09.19 
08.09.19 NK Kety Emmi Bistrica : NŠ Dravograd
08.09.19 NK Vipoll Veržej : NK Nafta 1903
08.09.19 NK Šampion : NK Jarenina
08.09.19 ND Beltinci : Rogaška - Rogatec
08.09.19 NK MB Tabor : Drava Dakinda Ptuj
6. krog  15.09.19 
15.09.19 NŠ Dravograd : Drava Dakinda Ptuj
15.09.19 Rogaška - Rogatec : NK MB Tabor
15.09.19 NK Jarenina : ND Beltinci
15.09.19 NK Nafta 1903 : NK Šampion
15.09.19 NK Kety Emmi Bistrica : NK Vipoll Veržej
7. krog  22.09.19 
22.09.19 NK Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
22.09.19 NK Šampion : NK Kety Emmi Bistrica
22.09.19 ND Beltinci : NK Nafta 1903
22.09.19 NK MB Tabor : NK Jarenina
22.09.19 Drava Dakinda Ptuj : Rogaška - Rogatec
8. krog  29.09.19 
29.09.19 NŠ Dravograd : Rogaška - Rogatec
29.09.19 NK Jarenina : Drava Dakinda Ptuj
29.09.19 NK Nafta 1903 : NK MB Tabor
29.09.19 NK Kety Emmi Bistrica : ND Beltinci
29.09.19 NK Vipoll Veržej : NK Šampion
9. krog  06.10.19 
06.10.19 NK Šampion : NŠ Dravograd
06.10.19 ND Beltinci : NK Vipoll Veržej
06.10.19 NK MB Tabor : NK Kety Emmi Bistrica
06.10.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Nafta 1903
06.10.19 Rogaška - Rogatec : NK Jarenina
10. krog  13.10.19 
13.10.19 NŠ Dravograd : NK Jarenina
13.10.19 Rogaška - Rogatec : NK Nafta 1903
13.10.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Kety Emmi Bistrica
13.10.19 NK MB Tabor : NK Vipoll Veržej
13.10.19 ND Beltinci : NK Šampion
11. krog  20.10.19 
20.10.19 ND Beltinci : NŠ Dravograd
20.10.19 NK Šampion : NK MB Tabor
20.10.19 NK Vipoll Veržej : Drava Dakinda Ptuj
20.10.19 NK Kety Emmi Bistrica : Rogaška - Rogatec
20.10.19 NK Nafta 1903 : NK Jarenina
12. krog  27.10.19 
27.10.19 NŠ Dravograd : NK Nafta 1903
27.10.19 NK Jarenina : NK Kety Emmi Bistrica
27.10.19 Rogaška - Rogatec : NK Vipoll Veržej
27.10.19 Drava Dakinda Ptuj : NK Šampion
27.10.19 NK MB Tabor : ND Beltinci
13. krog  03.11.19 
03.11.19 NK MB Tabor : NŠ Dravograd
03.11.19 ND Beltinci : Drava Dakinda Ptuj
03.11.19 NK Šampion : Rogaška - Rogatec
03.11.19 NK Vipoll Veržej : NK Jarenina
03.11.19 NK Kety Emmi Bistrica : NK Nafta 1903
14. krog  10.11.19 
10.11.19 NŠ Dravograd : NK Kety Emmi Bistrica
10.11.19 NK Nafta 1903 : NK Vipoll Veržej
10.11.19 NK Jarenina : NK Šampion
10.11.19 Rogaška - Rogatec : ND Beltinci
10.11.19 Drava Dakinda Ptuj : NK MB Tabor
15. krog  17.11.19 
17.11.19 Drava Dakinda Ptuj : NŠ Dravograd
17.11.19 NK MB Tabor : Rogaška - Rogatec
17.11.19 ND Beltinci : NK Jarenina
17.11.19 NK Šampion : NK Nafta 1903
17.11.19 NK Vipoll Veržej : NK Kety Emmi Bistrica
16. krog  24.11.19 
24.11.19 NŠ Dravograd : NK Vipoll Veržej
24.11.19 NK Kety Emmi Bistrica : NK Šampion
24.11.19 NK Nafta 1903 : ND Beltinci
24.11.19 NK Jarenina : NK MB Tabor
24.11.19 Rogaška - Rogatec : Drava Dakinda Ptuj
17. krog  15.03.20 
15.03.20 Rogaška - Rogatec : NŠ Dravograd
15.03.20 Drava Dakinda Ptuj : NK Jarenina
15.03.20 NK MB Tabor : NK Nafta 1903
15.03.20 ND Beltinci : NK Kety Emmi Bistrica
15.03.20 NK Šampion : NK Vipoll Veržej
18. krog  22.03.20 
22.03.20 NŠ Dravograd : NK Šampion
22.03.20 NK Vipoll Veržej : ND Beltinci
22.03.20 NK Kety Emmi Bistrica : NK MB Tabor
22.03.20 NK Nafta 1903 : Drava Dakinda Ptuj
22.03.20 NK Jarenina : Rogaška - Rogatec
19. krog  29.03.20 
29.03.20 1 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
29.03.20 2 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
29.03.20 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
29.03.20 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
29.03.20 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
20. krog  05.04.20 
05.04.20 5 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
05.04.20 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
05.04.20 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
05.04.20 8 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
05.04.20 9 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
21. krog  11.04.20 
11.04.20 10 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
11.04.20 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
11.04.20 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
11.04.20 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
11.04.20 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
22. krog  19.04.20 
19.04.20 4 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
19.04.20 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
19.04.20 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
19.04.20 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
19.04.20 8 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
23. krog  26.04.20 
26.04.20 10 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
26.04.20 9 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
26.04.20 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
26.04.20 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
26.04.20 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
24. krog  03.05.20 
03.05.20 3 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
03.05.20 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
03.05.20 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
03.05.20 6 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
03.05.20 7 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
25. krog  10.05.20 
10.05.20 10 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
10.05.20 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
10.05.20 9 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
10.05.20 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
10.05.20 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
26. krog  17.05.20 
17.05.20 2 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
17.05.20 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
17.05.20 4 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
17.05.20 5 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
17.05.20 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
27. krog  24.05.20 
24.05.20 10 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
24.05.20 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
24.05.20 8 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
24.05.20 9 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
24.05.20 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
21. krog 25.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan