Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina C  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  26.08.18 
05.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Laško IT-Studio 1 : 3(0 : 2)
26.08.18 NK Hrastnik : NK Radeče 3 : 0(1 : 0)
05.09.18 NK Brežice 1919 B : NŠ NK Krško C 1 : 7(0 : 2)
2. krog  02.09.18 
02.09.18 NK Radeče : NK Brežice 1919 B 0 : 6(0 : 4)
02.09.18 NK Laško IT-Studio : NK Hrastnik 1 : 1(1 : 0)
02.09.18 NŠ NK Krško B : KNK Odred Kozje-NK Imeno 0 : 4(0 : 1)
3. krog  09.09.18 
09.09.18 NK Hrastnik : NŠ NK Krško B 7 : 2(3 : 1)
09.09.18 NK Brežice 1919 B : NK Laško IT-Studio 1 : 1(0 : 1)
12.09.18 NŠ NK Krško C : NK Radeče 19 : 0(9 : 0)
4. krog  16.09.18 
16.09.18 NK Laško IT-Studio : NŠ NK Krško C 0 : 13(0 : 5)
16.09.18 NŠ NK Krško B : NK Brežice 1919 B 2 : 5(1 : 3)
16.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Hrastnik 1 : 1(0 : 1)
5. krog  23.09.18 
23.09.18 NK Brežice 1919 B : KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 0(2 : 0)
23.09.18 NŠ NK Krško C : NŠ NK Krško B 20 : 0(6 : 0)
23.09.18 NK Radeče : NK Laško IT-Studio 5 : 2(0 : 1)
6. krog  30.09.18 
30.09.18 NŠ NK Krško B : NK Radeče 5 : 1(2 : 0)
02.10.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NŠ NK Krško C 0 : 12(0 : 6)
30.09.18 NK Hrastnik : NK Brežice 1919 B 0 : 1(0 : 1)
7. krog  07.10.18 
07.10.18 NŠ NK Krško C : NK Hrastnik 16 : 1(6 : 1)
07.10.18 NK Radeče : KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 : 6(1 : 1)
07.10.18 NK Laško IT-Studio : NŠ NK Krško B 3 : 1(1 : 0)
8. krog  14.10.18 
14.10.18 NK Laško IT-Studio : KNK Odred Kozje-NK Imeno 0 : 6(0 : 1)
23.10.18 NK Radeče : NK Hrastnik 3 : 1(2 : 1)
17.10.18 NŠ NK Krško C : NK Brežice 1919 B 8 : 0(3 : 0)
9. krog  21.10.18 
21.10.18 NK Brežice 1919 B : NK Radeče 4 : 1(0 : 0)
21.10.18 NK Hrastnik : NK Laško IT-Studio 1 : 1(0 : 0)
21.10.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NŠ NK Krško B 12 : 1(8 : 0)
10. krog  28.10.18 
28.10.18 NŠ NK Krško B : NK Hrastnik 0 : 8(0 : 4)
28.10.18 NK Laško IT-Studio : NK Brežice 1919 B 3 : 4(1 : 1)
28.10.18 NK Radeče : NŠ NK Krško C 1 : 15(0 : 8)
11. krog  04.11.18 
04.11.18 NŠ NK Krško C : NK Laško IT-Studio
04.11.18 NK Brežice 1919 B : NŠ NK Krško B 6 : 0(6 : 0)
04.11.18 NK Hrastnik : KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 : 1(0 : 1)
12. krog  17.03.19 
17.03.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Brežice 1919 B
17.03.19 NŠ NK Krško B : NŠ NK Krško C
17.03.19 NK Laško IT-Studio : NK Radeče
13. krog  24.03.19 
24.03.19 NK Radeče : NŠ NK Krško B
24.03.19 NŠ NK Krško C : KNK Odred Kozje-NK Imeno
24.03.19 NK Brežice 1919 B : NK Hrastnik
14. krog  31.03.19 
31.03.19 NK Hrastnik : NŠ NK Krško C
31.03.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Radeče
31.03.19 NŠ NK Krško B : NK Laško IT-Studio
15. krog  07.04.19 
07.04.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Laško IT-Studio
07.04.19 NK Hrastnik : NK Radeče
07.04.19 NK Brežice 1919 B : NŠ NK Krško C
16. krog  14.04.19 
14.04.19 NK Radeče : NK Brežice 1919 B
14.04.19 NK Laško IT-Studio : NK Hrastnik
14.04.19 NŠ NK Krško B : KNK Odred Kozje-NK Imeno
17. krog  28.04.19 
28.04.19 NK Hrastnik : NŠ NK Krško B
28.04.19 NK Brežice 1919 B : NK Laško IT-Studio
28.04.19 NŠ NK Krško C : NK Radeče
18. krog  12.05.19 
12.05.19 NK Laško IT-Studio : NŠ NK Krško C
12.05.19 NŠ NK Krško B : NK Brežice 1919 B
12.05.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Hrastnik
19. krog  19.05.19 
19.05.19 NK Brežice 1919 B : KNK Odred Kozje-NK Imeno
19.05.19 NŠ NK Krško C : NŠ NK Krško B
19.05.19 NK Radeče : NK Laško IT-Studio
20. krog  26.05.19 
26.05.19 NŠ NK Krško B : NK Radeče
26.05.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NŠ NK Krško C
26.05.19 NK Hrastnik : NK Brežice 1919 B
21. krog  02.06.19 
02.06.19 NŠ NK Krško C : NK Hrastnik
02.06.19 NK Radeče : KNK Odred Kozje-NK Imeno
02.06.19 NK Laško IT-Studio : NŠ NK Krško B
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan