Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  31.08.18 
31.08.18 NK Vransko : Zreče 8 : 1(3 : 0)
31.08.18 Kovinar Štore : NK Vojnik 6 : 1(4 : 0)
31.08.18 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 5 : 1(1 : 0)
31.08.18 NK Rogaška : NK Radeče 4 : 1(3 : 1)
17.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : ND Polzela 0 : 4(0 : 2)
2. krog  07.09.18 
07.09.18 Zreče : ND Polzela 1 : 7(0 : 4)
07.09.18 NK Radeče : KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 4(4 : 1)
07.09.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Rogaška 3 : 2(2 : 1)
07.09.18 NK Vojnik : NK Šoštanj 1 : 4(0 : 2)
07.09.18 NK Vransko : Kovinar Štore 4 : 1(1 : 0)
3. krog  14.09.18 
14.09.18 Kovinar Štore : Zreče 4 : 0(3 : 0)
14.09.18 NK Šoštanj : NK Vransko 6 : 1(3 : 1)
14.09.18 NK Rogaška : NK Vojnik 5 : 0(2 : 0)
14.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Ljubno ob Savinji 0 : 2(0 : 0)
13.09.18 ND Polzela : NK Radeče 4 : 1(2 : 0)
4. krog  21.09.18 
03.10.18 NK Radeče : Zreče 4 : 0(0 : 0)
21.09.18 NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela 1 : 6(0 : 5)
21.09.18 NK Vojnik : KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 1(1 : 1)
21.09.18 NK Vransko : NK Rogaška 7 : 4(3 : 3)
21.09.18 Kovinar Štore : NK Šoštanj 3 : 2(3 : 0)
5. krog  28.09.18 
28.09.18 NK Šoštanj : Zreče 10 : 2(2 : 1)
28.09.18 NK Rogaška : Kovinar Štore 1 : 4(0 : 3)
28.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Vransko 0 : 11(0 : 6)
27.09.18 ND Polzela : NK Vojnik 3 : 1(2 : 1)
28.09.18 NK Radeče : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3(3 : 1)
6. krog  05.10.18 
05.10.18 Zreče : NK Ljubno ob Savinji 0 : 2(0 : 0)
05.10.18 NK Vojnik : NK Radeče 6 : 3(3 : 2)
04.10.18 NK Vransko : ND Polzela 0 : 1(0 : 0)
05.10.18 Kovinar Štore : KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0(3 : 0)
05.10.18 NK Šoštanj : NK Rogaška 6 : 1(3 : 1)
7. krog  12.10.18 
12.10.18 NK Rogaška : Zreče 2 : 0(0 : 0)
10.10.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Šoštanj 2 : 11(0 : 5)
12.10.18 ND Polzela : Kovinar Štore 0 : 1(0 : 1)
12.10.18 NK Radeče : NK Vransko 1 : 10(1 : 6)
12.10.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik 3 : 0(1 : 0)
8. krog  19.10.18 
19.10.18 Zreče : NK Vojnik 1 : 0(0 : 0)
19.10.18 NK Vransko : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2(2 : 1)
19.10.18 Kovinar Štore : NK Radeče 5 : 1(3 : 0)
19.10.18 NK Šoštanj : ND Polzela 2 : 3(2 : 2)
19.10.18 NK Rogaška : KNK Odred Kozje-NK Imeno 6 : 1(3 : 0)
9. krog  26.10.18 
25.10.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Zreče 4 : 4(1 : 2)
26.10.18 ND Polzela : NK Rogaška 3 : 0(1 : 0)
17.11.18 NK Radeče : NK Šoštanj
26.10.18 NK Ljubno ob Savinji : Kovinar Štore 0 : 1(0 : 1)
26.10.18 NK Vojnik : NK Vransko 0 : 10(0 : 8)
10. krog  02.11.18 
16.10.18 Zreče : NK Vransko 0 : 1(0 : 0)
01.10.18 NK Vojnik : Kovinar Štore 0 : 6(0 : 4)
09.11.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 4 : 7(0 : 6)
02.11.18 NK Radeče : NK Rogaška 5 : 1(3 : 0)
23.10.18 ND Polzela : KNK Odred Kozje-NK Imeno 9 : 0(6 : 0)
11. krog  22.03.19 
22.03.19 ND Polzela : Zreče
22.03.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Radeče
22.03.19 NK Rogaška : NK Ljubno ob Savinji
22.03.19 NK Šoštanj : NK Vojnik
22.03.19 Kovinar Štore : NK Vransko
12. krog  29.03.19 
29.03.19 Zreče : Kovinar Štore
29.03.19 NK Vransko : NK Šoštanj
29.03.19 NK Vojnik : NK Rogaška
29.03.19 NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje-NK Imeno
29.03.19 NK Radeče : ND Polzela
13. krog  05.04.19 
05.04.19 Zreče : NK Radeče
05.04.19 ND Polzela : NK Ljubno ob Savinji
05.04.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Vojnik
05.04.19 NK Rogaška : NK Vransko
05.04.19 NK Šoštanj : Kovinar Štore
14. krog  12.04.19 
12.04.19 Zreče : NK Šoštanj
12.04.19 Kovinar Štore : NK Rogaška
12.04.19 NK Vransko : KNK Odred Kozje-NK Imeno
12.04.19 NK Vojnik : ND Polzela
12.04.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Radeče
15. krog  26.04.19 
26.04.19 NK Ljubno ob Savinji : Zreče
26.04.19 NK Radeče : NK Vojnik
26.04.19 ND Polzela : NK Vransko
26.04.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Kovinar Štore
26.04.19 NK Rogaška : NK Šoštanj
16. krog  10.05.19 
10.05.19 Zreče : NK Rogaška
10.05.19 NK Šoštanj : KNK Odred Kozje-NK Imeno
10.05.19 Kovinar Štore : ND Polzela
10.05.19 NK Vransko : NK Radeče
10.05.19 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji
17. krog  17.05.19 
17.05.19 NK Vojnik : Zreče
17.05.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Vransko
17.05.19 NK Radeče : Kovinar Štore
17.05.19 ND Polzela : NK Šoštanj
17.05.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Rogaška
18. krog  24.05.19 
24.05.19 Zreče : KNK Odred Kozje-NK Imeno
24.05.19 NK Rogaška : ND Polzela
24.05.19 NK Šoštanj : NK Radeče
24.05.19 Kovinar Štore : NK Ljubno ob Savinji
24.05.19 NK Vransko : NK Vojnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan