Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Rogaška 15 13 1 1 53:11 40
2. ND Dravinja 14 9 1 4 37:21 28
3. NK Šmartno 1928 14 7 3 4 40:23 24
4. Zreče 14 6 4 4 26:21 22
5. Fosilum Šentjur 14 6 4 4 35:26 22
6. NK Šampion 14 7 0 7 27:20 21
7. NK AS System Šmarje pri Jelšah 15 3 3 9 36:41 12
8. * Mons Claudius 8 1 0 7 4:36 3
9. KNK Odred Kozje-NK Imeno 14 0 2 12 9:68 2
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
17. krog 19.05.19
Fosilum Šentjur:Zreče 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:ND Dravinja 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
16. krog 12.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah:Fosilum Šentjur 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Šampion 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:NK Rogaška 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
15. krog 28.04.19
ND Dravinja:Zreče 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šmartno 1928 5 : 3 (3 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šampion 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
14. krog 14.04.19
NK Šmartno 1928:NK Rogaška 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:ND Dravinja 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Fosilum Šentjur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
13. krog 07.04.19
Zreče:NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
ND Dravinja:NK Šmartno 1928 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:KNK Odred Kozje-NK Imeno 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
12. krog 31.03.19
NK Šmartno 1928:Zreče 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:Fosilum Šentjur 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:ND Dravinja 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
11. krog 24.03.19
NK Rogaška:NK Šampion 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zreče:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šmartno 1928 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
10. krog 04.11.18
Fosilum Šentjur:NK Rogaška 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Zreče 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:ND Dravinja 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
9. krog 28.10.18
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmartno 1928 0 : 10 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Fosilum Šentjur:ND Dravinja 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Zreče 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
8. krog 21.10.18
Zreče:Fosilum Šentjur 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Mons Claudius 10 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šampion 3 : 5 (1 : 2) zapisnik
ND Dravinja:NK Rogaška 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
7. krog 14.10.18
Fosilum Šentjur:NK AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 4 (4 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Šmartno 1928 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška:Zreče 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Mons Claudius:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 07.10.18
NK Šmartno 1928:Fosilum Šentjur 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zreče:ND Dravinja 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Šampion:KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 30.09.18
Fosilum Šentjur:KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šmartno 1928 6 : 1 (5 : 0) zapisnik
ND Dravinja:NK AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Šampion:Mons Claudius 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 23.09.18
NK Šmartno 1928:ND Dravinja 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:Zreče 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Fosilum Šentjur 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Rogaška 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.18
Fosilum Šentjur:NK Šampion 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zreče:NK Šmartno 1928 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
ND Dravinja:KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Rogaška:Mons Claudius 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 09.09.18
NK Šampion:NK Rogaška 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Zreče 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Mons Claudius:ND Dravinja 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
1. krog 02.09.18
ND Dravinja:NK Šampion 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška:Fosilum Šentjur 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Mons Claudius 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
20. krog 18.05.19
NK Žalec : ND Mozirje 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 1 : 3
NK Šoštanj : NK Vojnik 11 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan