Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.18 
02.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 2(2 : 1)
26.09.18 Zreče : Mons Claudius 6 : 0(4 : 0)
02.09.18 ND Dravinja : NK Šampion 1 : 3(0 : 1)
12.09.18 NK Rogaška : Fosilum Šentjur 3 : 1(2 : 0)
2. krog  09.09.18 
09.09.18 NK Šampion : NK Rogaška 1 : 5(1 : 1)
09.09.18 Mons Claudius : ND Dravinja 1 : 4(0 : 2)
09.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Zreče 1 : 2(1 : 2)
09.09.18 NK Šmartno 1928 : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1(1 : 1)
3. krog  16.09.18 
16.09.18 Zreče : NK Šmartno 1928 1 : 1(0 : 1)
16.09.18 ND Dravinja : KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 : 1(4 : 1)
10.10.18 NK Rogaška : Mons Claudius 3 : 0(2 : 0)
16.09.18 Fosilum Šentjur : NK Šampion 2 : 1(1 : 0)
4. krog  23.09.18 
23.09.18 Mons Claudius : Fosilum Šentjur 0 : 6(0 : 2)
24.09.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Rogaška 0 : 5(0 : 1)
23.09.18 NK Šmartno 1928 : ND Dravinja 3 : 1(0 : 0)
23.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 2(1 : 1)
5. krog  30.09.18 
30.09.18 ND Dravinja : NK AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 2(2 : 1)
30.09.18 NK Rogaška : NK Šmartno 1928 6 : 1(5 : 0)
30.09.18 Fosilum Šentjur : KNK Odred Kozje-NK Imeno 7 : 0(4 : 0)
30.09.18 NK Šampion : Mons Claudius 2 : 0(1 : 0)
6. krog  07.10.18 
14.11.18 NK Šampion : KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0(1 : 0)
07.10.18 NK Šmartno 1928 : Fosilum Šentjur 1 : 1(1 : 0)
07.10.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 1 : 6(0 : 3)
07.10.18 Zreče : ND Dravinja 3 : 0(1 : 0)
7. krog  14.10.18 
14.10.18 NK Rogaška : Zreče 4 : 1(3 : 0)
14.10.18 Fosilum Šentjur : NK AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 4(4 : 1)
14.10.18 NK Šampion : NK Šmartno 1928 4 : 0(1 : 0)
14.10.18 Mons Claudius : KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 0(1 : 0)
8. krog  21.10.18 
21.10.18 NK Šmartno 1928 : Mons Claudius 10 : 0(2 : 0)
21.10.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šampion 3 : 5(1 : 2)
21.10.18 Zreče : Fosilum Šentjur 3 : 0(0 : 0)
21.10.18 ND Dravinja : NK Rogaška 0 : 5(0 : 3)
9. krog  28.10.18 
11.11.18 Fosilum Šentjur : ND Dravinja 0 : 3(0 : 1)
18.11.18 NK Šampion : Zreče
28.10.18 Mons Claudius : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 5(1 : 2)
28.10.18 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Šmartno 1928 0 : 10(0 : 1)
10. krog  04.11.18 
17.03.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK AS System Šmarje pri Jelšah
04.11.18 Mons Claudius : Zreče 1 : 2(0 : 0)
04.11.18 NK Šampion : ND Dravinja 0 : 2(0 : 0)
04.11.18 Fosilum Šentjur : NK Rogaška 0 : 1(0 : 0)
11. krog  24.03.19 
24.03.19 NK Rogaška : NK Šampion
24.03.19 ND Dravinja : Mons Claudius
24.03.19 Zreče : KNK Odred Kozje-NK Imeno
24.03.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šmartno 1928
12. krog  31.03.19 
31.03.19 NK Šmartno 1928 : Zreče
31.03.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : ND Dravinja
31.03.19 Mons Claudius : NK Rogaška
31.03.19 NK Šampion : Fosilum Šentjur
13. krog  07.04.19 
07.04.19 Fosilum Šentjur : Mons Claudius
07.04.19 NK Rogaška : KNK Odred Kozje-NK Imeno
07.04.19 ND Dravinja : NK Šmartno 1928
07.04.19 Zreče : NK AS System Šmarje pri Jelšah
14. krog  14.04.19 
14.04.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : ND Dravinja
14.04.19 NK Šmartno 1928 : NK Rogaška
14.04.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Fosilum Šentjur
14.04.19 Mons Claudius : NK Šampion
15. krog  28.04.19 
28.04.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Šampion
28.04.19 Fosilum Šentjur : NK Šmartno 1928
28.04.19 NK Rogaška : NK AS System Šmarje pri Jelšah
28.04.19 ND Dravinja : Zreče
16. krog  12.05.19 
12.05.19 Zreče : NK Rogaška
12.05.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur
12.05.19 NK Šmartno 1928 : NK Šampion
12.05.19 KNK Odred Kozje-NK Imeno : Mons Claudius
17. krog  19.05.19 
19.05.19 Mons Claudius : NK Šmartno 1928
19.05.19 NK Šampion : NK AS System Šmarje pri Jelšah
19.05.19 Fosilum Šentjur : Zreče
19.05.19 NK Rogaška : ND Dravinja
18. krog  26.05.19 
26.05.19 ND Dravinja : Fosilum Šentjur
26.05.19 Zreče : NK Šampion
26.05.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius
26.05.19 NK Šmartno 1928 : KNK Odred Kozje-NK Imeno
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan