Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 14. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Kocijan Blaž NK Šampion 21 0 0
Lešnik Anže NK Žalec 20 0 0
Črpič Jakob NK Brežice 1919 A 17 2 0
Petan Obrul Alen Dravinja 14 1 0
Gajanić Alex NK Celje 12 0 0
Račič Tim NK Brežice 1919 A 11 0 0
Medle Gregor NŠ NK Krško A 10 0 0
Čovič Luka NK Celje 10 2 0
Veber Tilen NK Celje 9 2 0
Štravs Luka NK Žalec 8 0 0
Černe Gašper NŠ NK Krško A 8 0 0
Majcenovič Urh Gaber NK Žalec 8 1 0
Pirečnik Rok Jože NK Šmartno 1928 7 0 0
Dogaris Jan NK Šmartno 1928 6 0 0
Strmčnik Jaka NK Šmartno 1928 6 0 0
Beltram Nejc NK Celje 6 0 0
Geč Nik NK Brežice 1919 A 6 0 0
Rak Aljaž Dravinja 6 1 0
Kahvedžić Armin Rudar Velenje 5 0 0
Suhoveršnik Manca ND Mozirje 4 0 0
Leban Ambrož Fosilum Šentjur 4 0 0
Skok Andraž NK Celje 4 0 0
Sušnik Jaka NK Šmartno 1928 4 0 0
Brinovec Mark NK Brežice 1919 A 4 0 0
Muršič Gal Rudar Velenje 4 0 0
Halimi Hamit NŠ NK Krško A 4 0 0
Strojanšek Klemen NK Žalec 4 0 0
Lekše Lan NŠ NK Krško A 4 0 0
Žnidar Koprivnik Jan NK Celje 3 0 0
Brce Julijan NK Brežice 1919 A 3 0 0
Švegler Aljaž Fosilum Šentjur 3 0 0
Moljk Žiga NK Celje 3 0 0
Beltram Nik NK Celje 3 0 0
Bajs Domen NK Brežice 1919 A 3 0 0
Vasle Žan Luka NK Šmartno 1928 3 0 0
Trbežnik Amadej NK Celje 3 0 0
Privošnik Luka NK Šampion 3 0 0
Veber Tim NK Celje 3 0 0
Čučnik Robert NŠ NK Krško A 3 0 0
Jurinec Žan NK Šmartno 1928 3 0 0
Tkavc Michell Fosilum Šentjur 3 0 1
Kukovica Luka NK Brežice 1919 A 2 0 0
Bezjak Tilen NK Šmartno 1928 2 0 0
Krk Maj NK Žalec 2 0 0
Šodić Uroš Rudar Velenje 2 0 0
Jahdauti Edison NK Žalec 2 0 0
Petančič Tadej NŠ NK Krško A 2 0 0
Moljk Aljaž NK Celje 2 0 0
Mežnar Matjaž Rudar Velenje 2 0 0
Čurič Luka NK Brežice 1919 A 2 0 0
Zupanc Jaka NK Žalec 2 0 0
Ratej Patrik Dravinja 2 0 0
Lončar Žak NK Šampion 2 0 0
Marcen Adam ND Mozirje 2 0 0
Kovačević Leon Rudar Velenje 2 0 0
Skok Nejc ND Mozirje 2 0 0
Videčnik Urh NK Šampion 2 0 0
Zupan Jure NŠ NK Krško A 2 0 0
Lepšina Matic NŠ NK Krško A 2 0 0
Mokotar Miha Dravinja 2 0 0
Škrobar Matej Rudar Velenje 2 0 0
Ibrahimović Dino Rudar Velenje 2 0 0
Kotnik Tian NK Celje 2 0 0
Strgar Domen NK Brežice 1919 A 2 0 0
Habe Srečko NK Žalec 2 0 0
Štiglic Jan ND Mozirje 2 0 0
Sadnik Anže NK Celje 2 1 0
Kocjančič Žak NK Šampion 2 1 0
Juhart Luka NK Brežice 1919 A 1 0 0
Zapušek Jure NK Šmartno 1928 1 0 0
Turk Jaka NK Šampion 1 0 0
Funtek Johan ND Mozirje 1 0 0
Hodžič Ermin NŠ NK Krško A 1 0 0
Abbas Tarik Rudar Velenje 1 0 0
Doler Liam NK Šampion 1 0 0
Malis Luka NK Celje 1 0 0
Bračun Til Rudar Velenje 1 0 0
Guček Žiga Dravinja 1 0 0
Cerjak Nik NK Brežice 1919 A 1 0 0
Dover Gregor Dravinja 1 0 0
Cekaj Leonis NŠ NK Krško A 1 0 0
Šiljeg Niki NK Šampion 1 0 0
Bender Enej Fosilum Šentjur 1 0 0
Zymeri Dardan NK Šampion 1 0 0
Teršek Tadej NK Šampion 1 0 0
Janžič Lan Dravinja 1 0 0
Špes Marko Dravinja 1 0 0
Ciglarič Žiga Dravinja 1 0 0
Ajradinović Alen NK Celje 1 0 0
Švegler Alen Fosilum Šentjur 1 0 0
Sitar Miha NK Celje 1 0 0
Brinovšek Žiga Rudar Velenje 1 0 0
Brecl Anej NK Celje 1 0 0
Petrič Anže Dravinja 1 0 0
Zorko Domen NK Brežice 1919 A 1 0 0
Saramati Erjonis Fosilum Šentjur 1 0 0
Račič Gabrijel NŠ NK Krško A 1 0 0
Brkić Timotej NK Brežice 1919 A 1 0 0
Kitak Matevž NK Žalec 1 0 0
Vindiš Gal NK Šmartno 1928 1 0 0
Omerović Alen Rudar Velenje 1 0 0
Zlobko Filip NK Brežice 1919 A 1 0 0
Plešnik Jon Rudar Velenje 1 0 0
Jagodič Enej NŠ NK Krško A 1 0 0
Zbašnik Jakob NŠ NK Krško A 1 0 0
Kolar Jan NK Šampion 1 0 0
Siočić Aid Denaj Rudar Velenje 1 0 0
Šljivar Mirza Rudar Velenje 1 0 0
Bukovc Taj NK Žalec 1 0 0
Matanovič Tim Rudar Velenje 1 0 0
Kužner Rok NK Celje 1 0 0
Jordan Marko NŠ NK Krško A 1 0 0
Perger Lipovšek Žan NK Žalec 1 0 0
Benedik Kaja ND Mozirje 1 0 0
Majer Oliver Fosilum Šentjur 1 1 0
Obrul Nejc Dravinja 1 1 0
Frece Filip NK Šampion 1 1 0
Kugonič Bini NK Šmartno 1928 1 1 0
Medved Anže Fosilum Šentjur 0 0 1
Motoh Leon Fosilum Šentjur 0 0 1
Podvratnik Janez ND Mozirje 0 0 1
Skok Jan Franjo Rudar Velenje 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan