Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Šmartno 1928 - Prebold 16 14 0 2 82:23 42
2. NK Celje C 15 13 0 2 72:10 39
3. NK Žalec B 15 10 1 4 51:34 31
4. NK AS System Šmarje pri Jelšah 16 9 4 3 54:28 30
5. Zreče 16 7 2 7 54:51 23
6. Mons Claudius 16 4 4 8 37:50 15
7. Kovinar Štore 15 4 2 9 29:51 14
8. Rudar Velenje C 15 3 0 12 30:64 9
9. * ND Dravinja B 9 2 0 7 18:42 6
10. *NK Vojnik 17 1 3 13 19:93 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
16. krog 02.06.19
*NK Vojnik:NK Celje C 0:3 (u.d.) zapisnik
Rudar Velenje C:Kovinar Štore 2 : 4 (2 : 2) zapisnik
NK Žalec B:Mons Claudius 5 : 1 (4 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:Zreče 12 : 2 (4 : 2) zapisnik
17. krog 02.06.19
Mons Claudius:*NK Vojnik 3:0 (u.d.) zapisnik
18. krog 02.06.19
*NK Vojnik:NK AS System Šmarje pri Jelšah 0:3 (u.d.) zapisnik
15. krog 12.05.19
NK Celje C:NK Žalec B 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šmartno 1928 - Prebold 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Rudar Velenje C 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:*NK Vojnik 3:0 (u.d.) zapisnik
14. krog 14.04.19
Rudar Velenje C:NK Vojnik 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:Mons Claudius 5 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Žalec B:Kovinar Štore 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
Zreče:NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
13. krog 07.04.19
Mons Claudius:Zreče 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
NK Vojnik:NK Žalec B 0 : 3 ((u.d.)) zapisnik
NK Celje C:NK Šmartno 1928 - Prebold 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:Rudar Velenje C 6 : 2 (3 : 0) zapisnik
12. krog 31.03.19
Zreče:NK Celje C 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
Rudar Velenje C:NK Žalec B 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:Kovinar Štore 5 : 1 (4 : 1) zapisnik
11. krog 24.03.19
NK Celje C:NK AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Šmartno 1928 - Prebold 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:Zreče 3 : 3 (3 : 1) zapisnik
Mons Claudius:Rudar Velenje C 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
10. krog 04.11.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah:Kovinar Štore 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Rudar Velenje C:ND Dravinja B 8 : 0 (6 : 0) zapisnik
Mons Claudius:NK Celje C 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Zreče:NK Vojnik 10 : 1 (5 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:NK Žalec B 3 : 4 (2 : 0) zapisnik
9. krog 28.10.18
Mons Claudius:Kovinar Štore 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Celje C:Rudar Velenje C 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:NK Vojnik 7 : 1 (4 : 1) zapisnik
Zreče:NK Žalec B 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
ND Dravinja B:NK Šmartno 1928 - Prebold 0 : 12 (0 : 6) zapisnik
8. krog 21.10.18
NK Žalec B:NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje C:NK Šmartno 1928 - Prebold 1 : 11 (1 : 3) zapisnik
Kovinar Štore:NK Celje C 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Vojnik:Mons Claudius 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
ND Dravinja B:Zreče 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
7. krog 14.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah:ND Dravinja B 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Mons Claudius:NK Žalec B 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Celje C:NK Vojnik 14 : 1 (5 : 0) zapisnik
Zreče:NK Šmartno 1928 - Prebold 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:Rudar Velenje C 1 : 5 (1 : 3) zapisnik
6. krog 07.10.18
NK Žalec B:NK Celje C 0 : 8 (0 : 5) zapisnik
ND Dravinja B:Mons Claudius 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Kovinar Štore 2 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:NK AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 3 (4 : 2) zapisnik
Rudar Velenje C:Zreče 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
5. krog 30.09.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah:Zreče 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:NK Šmartno 1928 - Prebold 2 : 5 (2 : 3) zapisnik
NK Vojnik:Rudar Velenje C 5 : 4 (3 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:NK Žalec B 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
NK Celje C:ND Dravinja B 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
4. krog 23.09.18
NK Žalec B:NK Vojnik 10 : 2 (6 : 1) zapisnik
Zreče:Mons Claudius 2 : 4 (1 : 4) zapisnik
ND Dravinja B:Kovinar Štore 2 : 5 (2 : 4) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:NK Celje C 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje C:NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 8 (1 : 4) zapisnik
3. krog 16.09.18
NK Celje C:Zreče 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Vojnik:ND Dravinja B 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
Mons Claudius:NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:NK Šmartno 1928 - Prebold 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec B:Rudar Velenje C 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 09.09.18
Rudar Velenje C:Mons Claudius 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK AS System Šmarje pri Jelšah:NK Celje C 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Zreče:Kovinar Štore 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja B:NK Žalec B 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928 - Prebold:NK Vojnik 3 : 0 (u.d.) zapisnik
1. krog 02.09.18
ND Dravinja B:Rudar Velenje C 2 : 6 (0 : 5) zapisnik
Kovinar Štore:NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec B:NK Šmartno 1928 - Prebold 2 : 7 (1 : 3) zapisnik
NK Vojnik:Zreče 2 : 7 (1 : 3) zapisnik
NK Celje C:Mons Claudius 7 : 1 (4 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
20. krog 18.05.19
NK Žalec : ND Mozirje 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 1 : 3
NK Šoštanj : NK Vojnik 11 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan