Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.18 
02.09.18 ND Dravinja B : Rudar Velenje C 2 : 6(0 : 5)
12.09.18 NK Žalec B : NK Šmartno 1928 - Prebold 2 : 7(1 : 3)
19.09.18 NK Vojnik : Zreče 2 : 7(1 : 3)
02.09.18 Kovinar Štore : NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 3(1 : 1)
26.09.18 NK Celje C : Mons Claudius
2. krog  09.09.18 
09.09.18 Rudar Velenje C : Mons Claudius 0 : 4(0 : 2)
09.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Celje C 0 : 2(0 : 2)
09.09.18 Zreče : Kovinar Štore 4 : 1(1 : 1)
09.09.18 NK Šmartno 1928 - Prebold : NK Vojnik 3 : 0(u.d.)
09.09.18 ND Dravinja B : NK Žalec B 2 : 4(2 : 1)
3. krog  16.09.18 
19.09.18 NK Žalec B : Rudar Velenje C 3 : 0(2 : 0)
16.09.18 NK Vojnik : ND Dravinja B 1 : 6(1 : 4)
16.09.18 Kovinar Štore : NK Šmartno 1928 - Prebold 0 : 4(0 : 0)
16.09.18 NK Celje C : Zreče 4 : 1(2 : 1)
16.09.18 Mons Claudius : NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 3(0 : 2)
4. krog  23.09.18 
26.09.18 Rudar Velenje C : NK AS System Šmarje pri Jelšah
23.09.18 Zreče : Mons Claudius
23.09.18 NK Šmartno 1928 - Prebold : NK Celje C
23.09.18 ND Dravinja B : Kovinar Štore
23.09.18 NK Žalec B : NK Vojnik
5. krog  30.09.18 
30.09.18 NK Vojnik : Rudar Velenje C
30.09.18 Kovinar Štore : NK Žalec B
30.09.18 NK Celje C : ND Dravinja B
30.09.18 Mons Claudius : NK Šmartno 1928 - Prebold
30.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče
6. krog  07.10.18 
10.10.18 Rudar Velenje C : Zreče
07.10.18 NK Šmartno 1928 - Prebold : NK AS System Šmarje pri Jelšah
07.10.18 ND Dravinja B : Mons Claudius
07.10.18 NK Žalec B : NK Celje C
07.10.18 NK Vojnik : Kovinar Štore
7. krog  14.10.18 
14.10.18 Kovinar Štore : Rudar Velenje C
14.10.18 NK Celje C : NK Vojnik
14.10.18 Mons Claudius : NK Žalec B
14.10.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : ND Dravinja B
14.10.18 Zreče : NK Šmartno 1928 - Prebold
8. krog  21.10.18 
21.10.18 Rudar Velenje C : NK Šmartno 1928 - Prebold
21.10.18 ND Dravinja B : Zreče
21.10.18 NK Žalec B : NK AS System Šmarje pri Jelšah
21.10.18 NK Vojnik : Mons Claudius
21.10.18 Kovinar Štore : NK Celje C
9. krog  28.10.18 
28.10.18 NK Celje C : Rudar Velenje C
28.10.18 Mons Claudius : Kovinar Štore
28.10.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik
28.10.18 Zreče : NK Žalec B
28.10.18 NK Šmartno 1928 - Prebold : ND Dravinja B
10. krog  04.11.18 
04.11.18 Rudar Velenje C : ND Dravinja B
04.11.18 NK Šmartno 1928 - Prebold : NK Žalec B
04.11.18 Zreče : NK Vojnik
04.11.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Kovinar Štore
04.11.18 Mons Claudius : NK Celje C
11. krog  24.03.19 
24.03.19 Mons Claudius : Rudar Velenje C
24.03.19 NK Celje C : NK AS System Šmarje pri Jelšah
24.03.19 Kovinar Štore : Zreče
24.03.19 NK Vojnik : NK Šmartno 1928 - Prebold
24.03.19 NK Žalec B : ND Dravinja B
12. krog  31.03.19 
31.03.19 Rudar Velenje C : NK Žalec B
31.03.19 ND Dravinja B : NK Vojnik
31.03.19 NK Šmartno 1928 - Prebold : Kovinar Štore
31.03.19 Zreče : NK Celje C
31.03.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius
13. krog  07.04.19 
07.04.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : Rudar Velenje C
07.04.19 Mons Claudius : Zreče
07.04.19 NK Celje C : NK Šmartno 1928 - Prebold
07.04.19 Kovinar Štore : ND Dravinja B
07.04.19 NK Vojnik : NK Žalec B
14. krog  14.04.19 
14.04.19 Rudar Velenje C : NK Vojnik
14.04.19 NK Žalec B : Kovinar Štore
14.04.19 ND Dravinja B : NK Celje C
14.04.19 NK Šmartno 1928 - Prebold : Mons Claudius
14.04.19 Zreče : NK AS System Šmarje pri Jelšah
15. krog  12.05.19 
12.05.19 Zreče : Rudar Velenje C
12.05.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šmartno 1928 - Prebold
12.05.19 Mons Claudius : ND Dravinja B
12.05.19 NK Celje C : NK Žalec B
12.05.19 Kovinar Štore : NK Vojnik
16. krog  19.05.19 
19.05.19 Rudar Velenje C : Kovinar Štore
19.05.19 NK Vojnik : NK Celje C
19.05.19 NK Žalec B : Mons Claudius
19.05.19 ND Dravinja B : NK AS System Šmarje pri Jelšah
19.05.19 NK Šmartno 1928 - Prebold : Zreče
17. krog  26.05.19 
26.05.19 NK Šmartno 1928 - Prebold : Rudar Velenje C
26.05.19 Zreče : ND Dravinja B
26.05.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec B
26.05.19 Mons Claudius : NK Vojnik
26.05.19 NK Celje C : Kovinar Štore
18. krog  02.06.19 
02.06.19 Rudar Velenje C : NK Celje C
02.06.19 Kovinar Štore : Mons Claudius
02.06.19 NK Vojnik : NK AS System Šmarje pri Jelšah
02.06.19 NK Žalec B : Zreče
02.06.19 ND Dravinja B : NK Šmartno 1928 - Prebold
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan