Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina 16/17
  Zapisnik: 4. krog 22.03.17
   TEKMA: Brežice 1919 - Dravinja 3 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Borovnik Miha
   1. pomočnik: Mitrovič Marko
   2. pomočnik: Kozole Klemen
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  5  Kerin Miha
  6  Zildžovič Alen
  8  Vareško Luka
  9  Hoxhaj Petrit (K)
  11  Kočman Gašper
  14  Frančič Adrijan
  18  Ribič Žiga
  26  Vidmar Primož
  27  Baznik Jurij
  28  Šmid Žiga
   Dravinja
Priimek in ime
  2  Založnik Jan
  4  Brglez Marcel
  7  Kolar Anej
  9  Mlakar Aljaž
  10  Pesjak Žiga
  14  Videčnik Blaž
  17  Golež Enej
  18  Kolar Jakob
  21  Brumec Žiga (K)
  22  Klevže Jošt
  23  Skrbinšek Matic (V)
  Rezervni igralci
  13  Zakšek Stunkovič Gal
  16  Lindič Tomaž
  17  Krošelj Nik Martin
  22  Vrtačič Rok
  Rezervni igralci
  1  Vovko Nejc (V)
  5  Furman Jaka
  6  Imamović Aldin
  15  Kropej Anže
  20  Kolar Blaž
   TRENER
   Brežice 1919
   Dvorančič Slaviša
   Dravinja
   Pec Peter
   STRELCI
   Brežice 1919
   1 : 3 18 - Ribič Žiga (28')
   2 : 3 18 - Ribič Žiga (57')
   3 : 4 18 - Ribič Žiga (67')
   Dravinja
   0 : 1   10 - Pesjak Žiga (1') 
   0 : 2   21 - Brumec Žiga (3') 
   0 : 3   9 - Mlakar Aljaž (12') 
   2 : 4   14 - Videčnik Blaž (59') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919
    27 - Baznik Jurij (31')
    28 - Šmid Žiga (35')
    11 - Kočman Gašper (46')
    9 - Hoxhaj Petrit (62')
    1 - Mujkanović Jasim (68')
    26 - Vidmar Primož (82')
   Dravinja
    2 - Založnik Jan (83')
    21 - Brumec Žiga (86')
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919
   Dravinja
   MENJAVE
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  50'     22 - Vrtačič Rok
       11 - Kočman Gašper
  71'     17 - Krošelj Nik Martin
       9 - Hoxhaj Petrit
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  50'     5 - Furman Jaka
       17 - Golež Enej
  86'     15 - Kropej Anže
       9 - Mlakar Aljaž
  94'     20 - Kolar Blaž
       2 - Založnik Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan