Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: NK Šampion B - NK Imeno 4 : 1 3 : 1
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  3  Drobne Maj 29.03.05
  4  Delić Nikola 06.12.05
  6  Potočnik Sergej 10.04.04
  7  Tabaković Esad 17.02.05
  8  Selčan Urh 20.05.05
  9  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  10  Presinger Nik 24.07.05
  12  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  13  Krajnc Jakob 29.05.05
  14  Cizej Erik 30.09.04
  15  Ivanković Vid 08.02.04
  16  Jagodič Timotej (K) 27.03.04
  17  Lončar Žak 16.08.04
  18  Malinger Martin 01.02.04
  19  Liković Noel 19.12.05
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  4  Juričan Miha 23.01.04
  5  Ledinek Marcel 09.11.05
  6  Švajger Miha 21.04.04
  11  Perc Patrik 23.11.04
  15  Verboten Teo 26.10.04
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  28  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  29  Pavlić Žan 01.08.05
  31  Urlep Blaž 03.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 14 - Cizej Erik (17')
   2 : 0 4 - Delić Nikola (20')
   3 : 0 14 - Cizej Erik (22')
   4 : 1 15 - Ivanković Vid (60')
   NK Imeno
   3 : 1   27 - Kolar Žiga (27') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan