Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Brežice 1919 B - NŠ NK Krško C 3 : 1 2 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Meh Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Klarić Aleks (V) 22.08.06
  8  Marinčič Lovro 02.03.05
  38  Gašparin Domen 15.09.04
  39  Zupančič Alex 30.07.05
  47  Denžič David 12.02.05
  48  Vrstovšek Maj 13.02.04
  49  Pavlovič Vid 21.09.05
  52  Bibič Maj 12.08.05
  53  Mitič Tian 10.06.06
  55  Vincek Jan 25.11.04
  56  Kranjčič Gal 12.02.06
  58  Travnikar Žan 12.06.05
  59  Hervol Žiga (K) 06.07.06
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime Rojen
  4  Lenič Leon 17.03.06
  8  Kmetič Maj 12.05.06
  10  Kržan Luka 20.02.06
  16  Pirc Nik 29.08.06
  28  Prebejšek Nejc 10.10.04
  33  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  45  Tršinar Martin (K) 11.11.05
  77  Jakše Urban Urh 08.08.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  89  Bajrektarević Sarim 21.02.05
  93  Miklič Aljaž 10.02.04
  95  Krošelj Denis 29.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   NŠ NK Krško C
   Jordan Gregor
   STRELCI
   Brežice 1919 B
   1 : 0 48 - Vrstovšek Maj (11')
   2 : 0 48 - Vrstovšek Maj (13')
   3 : 1 48 - Vrstovšek Maj (42')
   NŠ NK Krško C
   2 : 1   16 - Pirc Nik (37') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 B
   NŠ NK Krško C
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 B
   NŠ NK Krško C
   MENJAVE
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan