Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Imeno - NK Šmarje pri Jelšah 1 : 5 0 : 2
   Kraj: Podčetrtek - Igrišče Podčetrtek    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vozlič Darko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  4  Juričan Miha 23.01.04
  5  Ledinek Marcel 09.11.05
  6  Švajger Miha 21.04.04
  11  Perc Patrik 23.11.04
  15  Verboten Teo 26.10.04
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  28  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  31  Urlep Blaž 03.01.05
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  2  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  3  Hercog Tilen 09.08.05
  4  Murko Mihael 22.01.04
  5  Grobin Jaka 07.09.05
  7  Gajser Alen 14.12.04
  8  Planinšek Enej 24.07.04
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Seidl Žan 15.12.05
  14  Mikez Tjaš 02.08.05
  17  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   NK Imeno
   1 : 2 4 - Juričan Miha (37')
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   10 - Skale Uroš (3') 
   0 : 2   11 - Seidl Žan (9') 
   1 : 3   11 - Seidl Žan (54') 
   1 : 4   2 - Golež Aljaž (56') 
   1 : 5   10 - Skale Uroš (60') 
   OPOMINJANI
   NK Imeno
   NK Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Imeno
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan