Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: NK Radeče - Brežice 1919 B 4 : 2 2 : 0
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Lipec Kristijan (V)
  4  Lapornik Val Anton
  8  Dornik Aljaž
  9  Rainer Jaka
  10  Čolić Peter
  11  Tratar Blaž
  19  Esih Patrik
  20  Esih Nejc (K)
  21  Šemić Elmin
   Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Klarić Aleks (V)
  2  Gregel Naj
  3  Travnikar Žan
  4  Pavlovič Vid
  5  Vincek Jan (K)
  6  Kranjčič Gal
  7  Mitič Tian
  8  Hervol Žiga
  9  Zupančič Alex
  10  Bogovič Tevž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 10 - Čolić Peter (15')
   2 : 0 10 - Čolić Peter (29')
   3 : 0 10 - Čolić Peter (32')
   4 : 0 10 - Čolić Peter (44')
   Brežice 1919 B
   4 : 1   10 - Bogovič Tevž (46') 
   4 : 2   10 - Bogovič Tevž (47') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
    10 - Čolić Peter (35')
    21 - Šemić Elmin (49')
   Brežice 1919 B
    1 - Klarić Aleks (51')
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan