Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: NK Radeče - Brežice 1919 B 4 : 2 2 : 0
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  4  Lapornik Val Anton 23.06.05
  8  Dornik Aljaž 11.02.04
  9  Rainer Jaka 25.03.05
  10  Čolić Peter 02.10.05
  11  Tratar Blaž 24.01.05
  19  Esih Patrik 16.10.05
  20  Esih Nejc (K) 03.06.04
  21  Šemić Elmin 24.07.06
   Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Klarić Aleks (V) 22.08.06
  2  Gregel Naj 01.03.06
  3  Travnikar Žan 12.06.05
  4  Pavlovič Vid 21.09.05
  5  Vincek Jan (K) 25.11.04
  6  Kranjčič Gal 12.02.06
  7  Mitič Tian 10.06.06
  8  Hervol Žiga 06.07.06
  9  Zupančič Alex 30.07.05
  10  Bogovič Tevž 09.01.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 10 - Čolić Peter (15')
   2 : 0 10 - Čolić Peter (29')
   3 : 0 10 - Čolić Peter (32')
   4 : 0 10 - Čolić Peter (44')
   Brežice 1919 B
   4 : 1   10 - Bogovič Tevž (46') 
   4 : 2   10 - Bogovič Tevž (47') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
    10 - Čolić Peter (35')
    21 - Šemić Elmin (49')
   Brežice 1919 B
    1 - Klarić Aleks (51')
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan