Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: NK Imeno - NŠ NK Krško B 0 : 9 0 : 4
   Kraj: Podčetrtek - Igrišče Podčetrtek    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Turk Anže (V)
  4  Juričan Miha
  6  Švajger Miha
  11  Perc Patrik
  23  Fistrić Blaž
  24  Kovač Matic
  26  Goršek Tim
  27  Kolar Žiga
  28  Toplišek Žan (K)
  29  Pavlić Žan
  30  Verboten Teo
  31  Urlep Blaž
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  1  Urek Jan (V)
  3  Ficko Maj
  5  Planinc David
  6  Srpčič Nik
  9  Dubrić Sanjin
  10  Katič Patrik (K)
  11  Božič Jure
  12  Cerovšek Matej (V)
  13  Abram Sani
  14  Čučnik Robert
  19  Bračun Urban
  20  Pribožič Tim
  22  Černe Gašper
  24  Mlakar Metelko Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Imeno
   0 : 8 6 - Švajger Miha (57')AG
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   22 - Černe Gašper (3') 
   0 : 2   22 - Černe Gašper (6') 
   0 : 3   22 - Černe Gašper (13') 
   0 : 4   10 - Katič Patrik (17') 
   0 : 5   22 - Černe Gašper (35') 
   0 : 6   9 - Dubrić Sanjin (45') 
   0 : 7   14 - Čučnik Robert (55') 
   0 : 9   24 - Mlakar Metelko Nik (60') 
   OPOMINJANI
   NK Imeno
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Imeno
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan