Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: NŠ NK Krško C - NŠ NK Krško B 2 : 5 2 : 3
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime
  1  Omerzu Samo (V)
  2  Tršinar Martin
  3  Miklič Aljaž
  4  Molan Tim
  5  Prebejšek Nejc
  7  Bajrektarević Sarim
  8  Krošelj Denis
  9  Kržan Luka
  10  Pacek Domen
  15  Pirc Nik
  24  Golob Gal
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  1  Urek Jan (V)
  2  Mlakar Metelko Nik
  3  Božič Sergej
  5  Ficko Maj
  6  Srpčič Nik
  9  Planinc David
  10  Katič Patrik (K)
  11  Božič Jure
  12  Cerovšek Matej
  13  Abram Sani
  14  Bahč Adrijan
  19  Pribožič Tim
  20  Čučnik Robert
  22  Černe Gašper
  23  Bračun Urban
  24  Dubrić Sanjin
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško C
   Jordan Gregor
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NŠ NK Krško C
   1 : 1 24 - Golob Gal (9')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   10 - Katič Patrik (3') 
   2 : 1   19 - Pribožič Tim (11')  AG
   2 : 2   10 - Katič Patrik (14') 
   2 : 3   13 - Abram Sani (20') 
   2 : 4   22 - Černe Gašper (36') 
   2 : 5   22 - Černe Gašper (39') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško C
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško C
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan