Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: NK Šampion B - NK Celje B 0 : 9 0 : 5
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Žolgar Jean Luka (V) 23.04.04
  2  Lončar Žak 16.08.04
  3  Presinger Nik 24.07.05
  4  Jagodič Timotej 27.03.04
  5  Potočnik Sergej (K) 10.04.04
  6  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  7  Krajnc Jakob 29.05.05
  8  Jazavac Mirza 28.03.05
  9  Cizej Erik 30.09.04
  10  Ivanković Vid 08.02.04
  13  Kusić Aleksandar Sven 02.06.05
  14  Malinger Martin 01.02.04
  15  Liković Noel 19.12.05
  16  Lović Denis 18.04.05
  17  Delić Nikola 06.12.05
  18  Šarlah Lan 30.03.05
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   NK Celje B
   Bojović Darko
   STRELCI
   NK Šampion B
   NK Celje B
   0 : 1   9 - Šarlah Enej (5') 
   0 : 2   7 - Bohinec Kopitar Svit (9') 
   0 : 3   4 - Stjepanović Njegoš (15') 
   0 : 4   9 - Šarlah Enej (17') 
   0 : 5   11 - Benedejčič Matevž (30') 
   0 : 6   9 - Šarlah Enej (34') 
   0 : 7   10 - Mlakar Luka (42') 
   0 : 8   7 - Bohinec Kopitar Svit (43') 
   0 : 9   4 - Stjepanović Njegoš (59') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Celje B
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan