Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Celje B 0 : 7 0 : 3
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Golež Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V)
  2  Golež Aljaž (K)
  7  Saramati Rinor
  8  Šumlak Blaž
  9  Murko Mihael
  11  Planinšek Enej
  15  Mikez Tjaš
  18  Gaberšek Matija
  19  Smole Šantek David
  20  Bračun Nik
  21  Lah Koštomaj Žan
  22  Hercog Tilen
  23  Grobin Jaka
   NK Celje B
Priimek in ime
  2  Rezar Matevž
  3  Rakita Van
  4  Stjepanović Njegoš
  5  Crnković Nikola
  7  Bohinec Kopitar Svit
  8  Jevšenak Florjan
  9  Šarlah Enej
  10  Mlakar Luka (K)
  11  Benedejčič Matevž
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  13  Mijošek Tino
  17  Sitar Tian
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   NK Celje B
   Bojović Darko
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Celje B
   0 : 1   10 - Mlakar Luka (10') 
   0 : 2   9 - Šarlah Enej (10') 
   0 : 3   10 - Mlakar Luka (25') 
   0 : 4   9 - Šarlah Enej (36') 
   0 : 5   10 - Mlakar Luka (40') 
   0 : 6   8 - Jevšenak Florjan (46') 
   0 : 7   2 - Rezar Matevž (60') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Celje B
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan