Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 13. krog 23.04.17
   TEKMA: NK Celje B - NK Imeno 13 : 0 8 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Veber Aleks
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka (K) 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
  23  Rezar Matevž 17.01.05
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  2  Perc Patrik 23.11.04
  3  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  4  Juričan Miha 23.01.04
  8  Goršek Tim 07.05.05
  9  Urlep Blaž 03.01.05
  10  Fistrić Blaž 24.08.05
  11  Verboten Teo 26.10.04
  14  Ledinek Marcel 09.11.05
  15  Kovač Matic 23.06.05
  20  Švajger Miha 21.04.04
  21  Turk Anže (V) 07.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 10 - Mlakar Luka (6')
   2 : 0 4 - Stjepanović Njegoš (8')
   3 : 0 11 - Benedejčič Matevž (17')
   4 : 0 11 - Benedejčič Matevž (19')
   5 : 0 23 - Rezar Matevž (22')
   6 : 0 10 - Mlakar Luka (25')
   7 : 0 16 - Milanez Domen (27')
   8 : 0 11 - Benedejčič Matevž (29')
   9 : 0 9 - Šarlah Enej (42')
   10 : 0 10 - Mlakar Luka (43')
   11 : 0 8 - Jevšenak Florjan (51')
   12 : 0 16 - Milanez Domen (56')
   13 : 0 16 - Milanez Domen (59')
   NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Imeno
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje : Mons Claudius 0 : 1
Zreče : ŠD Videm 4 : 0
Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce 1 : 0
NK Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur 3 : 1
NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja 0 : 3
NK AjDAS Lenart : Kety EMMI Bistrica 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan