Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 13. krog 23.04.17
   TEKMA: NK Celje B - NK Imeno 13 : 0 8 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Veber Aleks
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  4  Stjepanović Njegoš
  5  Crnković Nikola
  7  Bohinec Kopitar Svit
  8  Jevšenak Florjan
  9  Šarlah Enej
  10  Mlakar Luka (K)
  11  Benedejčič Matevž
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  13  Mijošek Tino
  15  Selčan Tit
  16  Milanez Domen
  17  Sitar Tian
  23  Rezar Matevž
   NK Imeno
Priimek in ime
  2  Perc Patrik
  3  Toplišek Žan (K)
  4  Juričan Miha
  8  Goršek Tim
  9  Urlep Blaž
  10  Fistrić Blaž
  11  Verboten Teo
  14  Ledinek Marcel
  15  Kovač Matic
  20  Švajger Miha
  21  Turk Anže (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 10 - Mlakar Luka (6')
   2 : 0 4 - Stjepanović Njegoš (8')
   3 : 0 11 - Benedejčič Matevž (17')
   4 : 0 11 - Benedejčič Matevž (19')
   5 : 0 23 - Rezar Matevž (22')
   6 : 0 10 - Mlakar Luka (25')
   7 : 0 16 - Milanez Domen (27')
   8 : 0 11 - Benedejčič Matevž (29')
   9 : 0 9 - Šarlah Enej (42')
   10 : 0 10 - Mlakar Luka (43')
   11 : 0 8 - Jevšenak Florjan (51')
   12 : 0 16 - Milanez Domen (56')
   13 : 0 16 - Milanez Domen (59')
   NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Imeno
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan