Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Ljubno - Rudar Velenje B 3 : 2 1 : 1
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Vincek Nik 12.09.04
  5  Arnič Patrik 14.04.04
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Prislan Nik 18.02.04
  8  Maurič Matevž 25.05.04
  9  Presečnik Matic 01.06.05
  10  Vodušek Miha 18.12.04
  11  Poličnik Maks (K) 20.07.05
  12  Rigelnik Žiga 12.10.05
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  2  Dedić Elmas 29.09.05
  4  Anić Juriy 18.10.05
  5  Supovec Anej 26.08.05
  7  Ibrahimović Dino 24.08.04
  9  Muharemović Amar 07.07.05
  10  Pavić Marcel 28.01.05
  11  Agim Ameti 19.06.05
  14  Siočić Aid Denaj (K) 07.05.04
  15  Hodžić Bajro 15.08.05
  17  Omerović Alen 21.02.05
  22  Šišarica Alex 03.03.05
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   STRELCI
   NK Ljubno
   1 : 1 11 - Poličnik Maks (29')
   2 : 1 9 - Presečnik Matic (38')
   3 : 2 11 - Poličnik Maks (59')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   5 - Supovec Anej (19') 
   2 : 2   17 - Omerović Alen (51') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan