Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: NK Ljubno - Dravinja B 1 : 2 0 : 1
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Skornšek Črt
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Maurič Matevž 25.05.04
  5  Robnik Tine 20.06.04
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Klačko Lik Filip 18.10.05
  8  Poličnik Maks 20.07.05
  9  Jeraj Kimi 20.04.05
  10  Prislan Nik 18.02.04
  11  Suljanovič Jan (K) 11.12.05
  13  Zamernik Rok 03.03.05
  14  Vodušek Miha 18.12.04
  15  Arnič Patrik 14.04.04
  16  Rezoničnik Urh 09.11.04
  17  Presečnik Matic 01.06.05
  18  Vincek Nik 12.09.04
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  7  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  9  Drobne Jošt 24.09.05
  10  Marčič Tomaž 20.09.04
  11  Kotnik Ažbe 19.07.06
  12  Petrič Anže (V,K) 05.04.04
  13  Brglez Benjamin 07.04.06
  15  Cugmas Gašper 01.04.05
  17  Kos Luke 03.05.04
  18  Jager Tilen 18.02.05
  20  Strnad Bor 11.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   STRELCI
   NK Ljubno
   1 : 2 7 - Klačko Lik Filip (60')
   Dravinja B
   0 : 1   17 - Kos Luke (21') 
   0 : 2   15 - Cugmas Gašper (38') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   Dravinja B
    17 - Kos Luke (45')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan