Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Dravinja B 4 : 1 1 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Meh Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Matjaž Žiga (V) 18.02.04
  1  Rakun Marko (V) 22.01.05
  5  Fajdiga Žak 26.06.05
  6  Vodovnik Tilen 05.08.05
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  9  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  10  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  11  Kokol Filip 19.04.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Dogaris Maj 19.07.04
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  17  Sušnik Jaka 05.04.05
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  7  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  9  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  10  Jager Tilen 18.02.05
  11  Drobne Jošt 24.09.05
  12  Petrič Anže (V) 05.04.04
  13  Vodovnik Simon 24.10.05
  15  Cugmas Gašper (K) 01.04.05
  16  Kotnik Ažbe 19.07.06
  17  Marčič Tomaž 20.09.04
  20  Strnad Bor 11.01.05
  26  Špes Marko 12.03.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 13 - Hudolin Oskar (2')
   2 : 0 7 - Pirečnik Rok Jože (45')
   3 : 1 13 - Hudolin Oskar (53')
   4 : 1 13 - Hudolin Oskar (56')
   Dravinja B
   2 : 1   15 - Cugmas Gašper (47') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
    7 - Pirečnik Rok Jože (58')
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan