Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: NK Vransko - Dravinja B 7 : 0 4 : 0
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Brglez Iza 29.05.04
  3  Grabner Žan 09.02.04
  5  Paulič Samo 20.02.04
  6  Štancer Andraž 09.03.05
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  8  Drofenik Žiga 18.12.04
  10  Mojzeš Pascal 03.03.04
  11  Beršnjak David (K) 09.02.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Božič Luka 17.05.06
  14  Turecki Gal 29.07.05
  16  Poljanšek Aleš 14.04.05
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  4  Drobne Jošt 24.09.05
  7  Brglez Benjamin 07.04.06
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Jager Tilen 18.02.05
  12  Petrič Anže (V) 05.04.04
  14  Kumar Jaka (K) 11.01.05
  15  Cugmas Gašper 01.04.05
  17  Marčič Tomaž 20.09.04
  20  Strnad Bor 11.01.05
  24  Vodovnik Simon 24.10.05
  25  Kos Luke 03.05.04
  26  Špes Marko 12.03.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 0 17 - Aleš Kristjan (10')
   2 : 0 11 - Beršnjak David (13')
   3 : 0 17 - Aleš Kristjan (25')
   4 : 0 2 - Brglez Iza (28')
   5 : 0 7 - Praprotnik Lovro (48')
   6 : 0 2 - Brglez Iza (55')
   7 : 0 16 - Poljanšek Aleš (59')
   Dravinja B
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan