Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Zreče - NK Šoštanj 3 : 5 2 : 3
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  1  Goršek Žan (V) 20.07.04
  2  Herman Enej 31.01.06
  3  Sadek Rok 08.09.04
  4  Hren Matevž 10.04.06
  5  Gričnik Gregor 05.05.05
  6  Tiganj Almin 07.04.05
  7  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  8  Kristavčnik Matej 28.10.04
  9  Obrul Anže 30.04.04
  10  Marzidošek Aljaž 16.07.05
  11  Filipič Kristjan 17.09.05
  13  Hren Niko 30.09.05
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik (V) 24.10.05
  2  Stropnik Urh 16.08.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Lamešić Denis 25.12.05
  5  Pusovnik Blaž 13.04.04
  6  Kavšak Ožbej (K) 07.09.04
  7  Novak Jan 12.05.04
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Avdić Elmir 10.03.05
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Tonkli Alex 16.08.05
  12  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  13  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  15  Pečnik Jaka 07.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   NK Šoštanj
   Vačun Janko
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 6 - Tiganj Almin (8')
   2 : 2 6 - Tiganj Almin (19')
   3 : 4 10 - Marzidošek Aljaž (36')
   NK Šoštanj
   1 : 1   6 - Kavšak Ožbej (11') 
   1 : 2   6 - Kavšak Ožbej (17') 
   2 : 3   6 - Kavšak Ožbej (21') 
   2 : 4   5 - Pusovnik Blaž (33') 
   3 : 5   5 - Pusovnik Blaž (42') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   NK Šoštanj
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan