Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: NK Šoštanj - Dravinja B 5 : 3 2 : 3
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Meh Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik (V) 24.10.05
  2  Stropnik Urh 16.08.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Lamešić Denis 25.12.05
  5  Pusovnik Blaž 13.04.04
  6  Goršek Erik 26.11.04
  7  Strmčnik Denis 25.02.04
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Kavšak Ožbej 07.09.04
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Tonkli Alex 16.08.05
  12  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  13  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  14  Avdić Elmir 10.03.05
  15  Pečnik Jaka (K) 07.10.05
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  3  Jager Tilen 18.02.05
  7  Brglez Benjamin 07.04.06
  10  Drobne Jošt 24.09.05
  11  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  12  Petrič Anže (V) 05.04.04
  14  Kumar Jaka (K) 11.01.05
  15  Cugmas Gašper 01.04.05
  16  Strnad Bor 11.01.05
  17  Črešnar Tjaš 24.05.06
  19  Vodovnik Simon 24.10.05
  21  Gošnik Lenart 10.05.06
  26  Špes Marko 12.03.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 10 - Menih Dokl Jošt (5')
   2 : 0 14 - Avdić Elmir (9')
   3 : 3 9 - Kavšak Ožbej (46')
   4 : 3 14 - Avdić Elmir (52')
   5 : 3 10 - Menih Dokl Jošt (56')
   Dravinja B
   2 : 1   14 - Kumar Jaka (23') 
   2 : 2   15 - Cugmas Gašper (24') 
   2 : 3   17 - Črešnar Tjaš (27') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan