Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 13. krog 11.05.17
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Šoštanj 0 : 2 0 : 1
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Božičevič Bor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  2  Dedić Elmas 29.09.05
  4  Anić Juriy 18.10.05
  7  Mujičić Sinaj 17.05.05
  9  Škrobar Matej 21.01.04
  10  Pavić Marcel 28.01.05
  11  Meža Miha (K) 16.08.04
  17  Hodžić Bajro 15.08.05
  20  Bulajić Leon 10.03.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
  99  Reberšak Ježovnik Niklas 09.08.06
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik (V) 24.10.05
  2  Pečnik Jaka 07.10.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  5  Pusovnik Blaž (K) 13.04.04
  6  Zupan Jan 10.01.04
  7  Goršek Erik 26.11.04
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Tonkli Alex 16.08.05
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Strmčnik Denis 25.02.04
  12  Jelenko Tjaš 29.08.05
  13  Avdić Elmir 10.03.05
  14  Kavšak Ožbej 07.09.04
  15  Zupan Domen 19.10.05
  16  Lamešić Denis 25.12.05
  17  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   NK Šoštanj
   0 : 1   11 - Strmčnik Denis (27') 
   0 : 2   13 - Avdić Elmir (59') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   NK Šoštanj
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan