Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 12. krog 19.04.17
   TEKMA: NK Ljubno - ND Polzela 0 : 7 0 : 7
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Štiglic Denis (V)
  3  Arnič Patrik
  4  Naglič Valentin
  5  Jeraj Kimi
  7  Presečnik Matic
  8  Vodušek Miha
  9  Maurič Matevž
  10  Prislan Nik
  11  Klačko Lik Filip
  12  Rigelnik Žiga (V)
  14  Zamernik Rok
  15  Ročnik Jan
  16  Poličnik Maks (K)
  18  Lemež Anej
  18  Rezoničnik Urh
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Račnik Urh (V)
  2  Mak Gašper
  3  Popović Alen
  4  Svatina Krištof
  5  Lesjak Anže
  6  Temaj Egzon
  7  Šljivar Mirza (K)
  8  Marsel Tian
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure
  13  Puncer Aljaž Žan
  14  Urankar Luka
  18  Kovač Klemen
  21  Ocvirk Jan Matjaž
  22  GOLTNIK LOVRO
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Ljubno
   ND Polzela
   0 : 1   9 - Vrbovšek Dominik (14') 
   0 : 2   9 - Vrbovšek Dominik (22') 
   0 : 3   14 - Urankar Luka (29') 
   0 : 4   7 - Šljivar Mirza (30') 
   0 : 5   8 - Marsel Tian (58') 
   0 : 6   22 - GOLTNIK LOVRO (60') 
   0 : 7   13 - Puncer Aljaž Žan (61') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan