Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 4. krog 16.09.16
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje-NK Imeno 0 : 4 (0 : 0)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  27  Stević Nik
  34  Končan Jan
  41  Alif Jan
  46  Beltram Tim
  54  Stević Dejan
  55  Ferlin Jakob (K)
  56  Blatnik Miha
  59  Sevšek Peter
  61  Deželak Matic
  62  Teršek Mohor
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  4  Kladušek Jan
  5  Drofenik Blaž
  9  Fistrić Dejan
  10  Deljić David
  12  Jug Žan (V)
  13  Kajba Alen
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob (K)
  26  Jug Žiga
  30  Bezamovski Matic
  36  Kladušek Jožef
  Rezervni igralci
  12  Hrastnik Blaž (V)
  39  Klezin Davor
  40  Šišić Dženan
  42  Cokan Lan
  53  Dermota Lovro
  73  Vavričuk Andraž
  77  Čavkunović Ernad
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin (V)
  8  Pirš Tim
  16  Kukovič Nejc
  23  Agrež Sven
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Dermota Zlatko
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 1   14 - Kajba Dejan (44') 
   0 : 2   10 - Deljić David (45') 
   0 : 3   26 - Jug Žiga (58') 
   0 : 4   14 - Kajba Dejan (69') 
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    26 - Jug Žiga (44')
    5 - Drofenik Blaž (64')
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  36'     42 - Cokan Lan
       54 - Stević Dejan
  36'     77 - Čavkunović Ernad
       34 - Končan Jan
  46'     39 - Klezin Davor
       61 - Deželak Matic
  58'     53 - Dermota Lovro
       62 - Teršek Mohor
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  34'     1 - Jereb Valentin
       12 - Jug Žan
  46'     23 - Agrež Sven
       9 - Fistrić Dejan
  58'     16 - Kukovič Nejc
       4 - Kladušek Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan