Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 12. krog 31.03.17
   TEKMA: Brežice1919 - NK Rogaška TSM 1 : 4 (1 : 4)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice1919
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  3  Zorko Domen
  4  Zupan Marko
  5  Cerjak Nik
  7  Črpič Jakob
  9  Đapo Jan (K)
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  15  Kostevc Račič Rok
  16  Geč Nik
  19  Ruedl Andraž
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  3  Pinter Anže
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  11  Gashi Eduard
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  18  Veselaj Arian
  Rezervni igralci
  2  Lubšina Rašović Gregor
  6  Zlobko Filip
  8  Hribar Leon
  12  Lovše Arne (V)
  13  Bajs Domen
  14  Debogović Mario
  18  Denžič Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Ristić Igor
  10  Puhek Nik
  13  Šef Andraž
   TRENER
   Brežice1919
   Dvorančič Slaviša
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   Brežice1919
   1 : 2 13 - Bajs Domen (23')
   NK Rogaška TSM
   0 : 1   15 - Zavšek Urban (11') 
   0 : 2   9 - Podlesnik Medej (18') 
   1 : 3   11 - Gashi Eduard (24') 
   1 : 4   14 - Kuljići Denis (33') 
   OPOMINJANI
   Brežice1919
    3 - Zorko Domen (49')
   NK Rogaška TSM
    17 - Kužnar Anže (12')
    15 - Zavšek Urban (68')
   IZKLJUČENI
   Brežice1919
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  19'     13 - Bajs Domen
       16 - Geč Nik
  25'     2 - Lubšina Rašović Gregor
       15 - Kostevc Račič Rok
  36'     6 - Zlobko Filip
       10 - Brinovec Mark
  52'     8 - Hribar Leon
       7 - Črpič Jakob
  52'     18 - Denžič Aljaž
       11 - Račič Tim
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Šef Andraž
       3 - Pinter Anže
  69'     10 - Puhek Nik
       9 - Podlesnik Medej
  72'     4 - Ristić Igor
       11 - Gashi Eduard
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan