Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 14.10.16
   TEKMA: NK Rogaška TSM - ND Mozirje 6 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Krog Borut
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  2  Ivanoš Tilen
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  12  Hajder Vid (V)
  13  Šef Andraž
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
   ND Mozirje
Priimek in ime
  3  Marcen Adam
  4  Sablatnik Max (K)
  5  Lukač Žan
  7  Mešić Fejsal
  8  Steblovnik Burger Sara
  9  Rozoničnik Vid
  10  Skok Jan Franjo
  15  Suhoveršnik Manca
  17  Troger Jan
  18  Ugovšek Gal
  41  Suljkanović Anel (V)
  Rezervni igralci
  1  Šarlah Dejan (V)
  10  Puhek Nik
  11  Gashi Eduard
  19  Kastrati Ilirian
  Rezervni igralci
  2  Horvat Žiga
  11  Benda Gal
  13  Benedik Kaja
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   ND Mozirje
   Bezovnik David
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 17 - Kužnar Anže (7')
   2 : 0 9 - Podlesnik Medej (22')
   3 : 0 15 - Zavšek Urban (29')
   4 : 1 14 - Kuljići Denis (53')
   5 : 1 14 - Kuljići Denis (58')
   6 : 1 8 - Lorber Marcel (61')
   ND Mozirje
   3 : 1   10 - Skok Jan Franjo (49') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
    1 - Šarlah Dejan (48')
   ND Mozirje
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   ND Mozirje
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Šarlah Dejan
       12 - Hajder Vid
  36'     10 - Puhek Nik
       13 - Šef Andraž
  36'     11 - Gashi Eduard
       9 - Podlesnik Medej
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Horvat Žiga
       7 - Mešić Fejsal
  54'     11 - Benda Gal
       18 - Ugovšek Gal
  60'     13 - Benedik Kaja
       8 - Steblovnik Burger Sara
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan