Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 5. krog 29.09.16
   TEKMA: NK Rogaška TSM - NŠ NK Krško 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  3  Pinter Anže 14.05.02
  4  Veselaj Arian 03.05.02
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  8  Lorber Marcel 26.04.04
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  15  Zavšek Urban 25.11.02
  17  Kužnar Anže 10.01.02
   NŠ NK Krško
Priimek in ime Rojen
  1  Krštinc Jakob (V) 13.09.03
  2  Valentinc Maj (K) 13.04.03
  3  Močnik Jakob 30.04.03
  5  Zupan Marko 23.04.02
  6  Kuselj Luka 28.05.03
  7  Vizlar Gaber 02.06.02
  8  Cvetko Tim 14.06.03
  9  Hočevar Aljaž 20.09.02
  10  Ivančič Davor 24.12.03
  17  Hodžič Ermin 04.12.03
  18  Glogovšek Kristjan 08.01.03
  Rezervni igralci
  10  Puhek Nik 11.04.03
  12  Hajder Vid (V) 17.03.03
  13  Šef Andraž 30.11.02
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  19  Kastrati Ilirian 01.10.02
  Rezervni igralci
  11  Ivančič Nenad 28.08.02
  12  Ugrinić Marko (V) 20.03.03
  13  Burja Franc 09.12.02
  14  Kosinac Leon 01.03.02
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   NŠ NK Krško
   Vegel Dražen
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   NŠ NK Krško
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   NŠ NK Krško
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   NŠ NK Krško
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Hajder Vid
       1 - Šarlah Dejan
  47'     14 - Kuljići Denis
       11 - Gashi Eduard
  60'     10 - Puhek Nik
       9 - Podlesnik Medej
  69'     13 - Šef Andraž
       3 - Pinter Anže
   NŠ NK Krško
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Ugrinić Marko
       1 - Krštinc Jakob
  36'     14 - Kosinac Leon
       7 - Vizlar Gaber
  36'     11 - Ivančič Nenad
       9 - Hočevar Aljaž
  49'     13 - Burja Franc
       10 - Ivančič Davor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan