Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 5. krog 29.09.16
   TEKMA: NK Rogaška TSM - NŠ NK Krško 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  2  Ivanoš Tilen
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  11  Gashi Eduard
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
   NŠ NK Krško
Priimek in ime
  1  Krštinc Jakob (V)
  2  Valentinc Maj (K)
  3  Močnik Jakob
  5  Zupan Marko
  6  Kuselj Luka
  7  Vizlar Gaber
  8  Cvetko Tim
  9  Hočevar Aljaž
  10  Ivančič Davor
  17  Hodžič Ermin
  18  Glogovšek Kristjan
  Rezervni igralci
  10  Puhek Nik
  12  Hajder Vid (V)
  13  Šef Andraž
  14  Kuljići Denis
  19  Kastrati Ilirian
  Rezervni igralci
  11  Ivančič Nenad
  12  Ugrinić Marko (V)
  13  Burja Franc
  14  Kosinac Leon
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   NŠ NK Krško
   Vegel Dražen
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   NŠ NK Krško
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   NŠ NK Krško
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   NŠ NK Krško
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Hajder Vid
       1 - Šarlah Dejan
  47'     14 - Kuljići Denis
       11 - Gashi Eduard
  60'     10 - Puhek Nik
       9 - Podlesnik Medej
  69'     13 - Šef Andraž
       3 - Pinter Anže
   NŠ NK Krško
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Ugrinić Marko
       1 - Krštinc Jakob
  36'     14 - Kosinac Leon
       7 - Vizlar Gaber
  36'     11 - Ivančič Nenad
       9 - Hočevar Aljaž
  49'     13 - Burja Franc
       10 - Ivančič Davor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan