Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 14. krog 21.04.17
   TEKMA: Brežice1919 - Rudar Velenje 5 : 2 (3 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice1919
Priimek in ime
  4  Kobe Klemen
  5  Cerjak Nik
  6  Kukovica Luka
  7  Črpič Jakob
  9  Đapo Jan (K)
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V)
  15  Zupan Marko
  16  Zlobko Filip
  17  Geč Nik
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  6  Muršič Gal
  8  Emeršič Juš
  10  Jovanović Sandro (K)
  11  Hrastnik Kristjan
  12  Blaj Marcel
  14  Bračun Til
  16  Turinek Tomaž
  21  Šlehta Nik
  29  Kovačević Leon
  77  Kahvedžić Armin
  99  Mihelak Klemen (V)
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  2  Borošak Maj
  3  Lubšina Rašović Gregor
  8  Hribar Leon
  13  Papac Nik
  14  Denžič Aljaž
  19  Debogović Mario
  Rezervni igralci
  3  Matošević Jure
  9  Smajlović Damir
  17  Brecl Žan
  22  Podhovnik Luka
  97  Sejdinović Demir
   TRENER
   Brežice1919
   Dvorančič Slaviša
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   Brežice1919
   1 : 0 10 - Brinovec Mark (6')
   2 : 0 9 - Đapo Jan (27')
   3 : 0 10 - Brinovec Mark (35')
   4 : 1 9 - Đapo Jan (50')
   5 : 1 10 - Brinovec Mark (57')
   Rudar Velenje
   3 : 1   12 - Blaj Marcel (48') 
   5 : 2   17 - Brecl Žan (63') 
   OPOMINJANI
   Brežice1919
   Rudar Velenje
    10 - Jovanović Sandro (34')
    77 - Kahvedžić Armin (39')
   IZKLJUČENI
   Brežice1919
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  60'     8 - Hribar Leon
       6 - Kukovica Luka
  65'     13 - Papac Nik
       9 - Đapo Jan
  70'     2 - Borošak Maj
       11 - Račič Tim
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  23'     17 - Brecl Žan
       16 - Turinek Tomaž
  50'     3 - Matošević Jure
       21 - Šlehta Nik
  60'     97 - Sejdinović Demir
       6 - Muršič Gal
  63'     22 - Podhovnik Luka
       12 - Blaj Marcel
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan