Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga CMC TS 2007/08
  Zapisnik: 16. krog 13.04.08
   TEKMA: Trgovine Jager - Pivovar 9:1 (6:0)
   Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ŠMARJE PRI JELŠAH    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gornjak Iztok
   1. pomočnik: Vizjak Benjamin
   2. pomočnik: Cerovski Marjan
   Delegat: Laščak Jože
   POSTAVI
   Trgovine Jager
Priimek in ime
  1  Jesenko David (V)
  2  Jakob Gregor
  4  Stojan David
  5  Benčina Aleš
  6  Poznič Klemen
  7  Čonč Peter
  8  Jančič Urban (K)
  9  Vraničar Žiga
  10  Čakš Gregor
  11  Mraz Denis
  16  Bračko Urban
   Pivovar
Priimek in ime
  2  Vodišek Luka
  4  Pišotek Jan
  5  Zajtl Mario
  6  Gaberšek Klemen
  7  Berišaj Mitja
  8  Davidovič Dejan
  9  Savič Darko
  11  Krašovc Denis (K)
  12  Motoh Denis (V)
  13  Kladnik Aleš
  18  Brečko Luka
  Rezervni igralci
  13  Zlodej Rok
  14  Arzenšek Nejc
  15  Golež Marcel
  Rezervni igralci
   TRENER
   Trgovine Jager
   Pivovar
   STRELCI
   Trgovine Jager
   1:0 10 - Čakš Gregor (5')
   2:0 7 - Čonč Peter (18')
   3:0 9 - Vraničar Žiga (29')
   4:0 11 - Mraz Denis (31')
   5:0 9 - Vraničar Žiga (44')
   6:0 7 - Čonč Peter (45')
   7:1 10 - Čakš Gregor (64')
   8:1 7 - Čonč Peter (74')
   9:1 9 - Vraničar Žiga (76')
   Pivovar
   6:1   9 - Savič Darko (46') 
   OPOMINJANI
   Trgovine Jager
    11 - Mraz Denis (85')
   Pivovar
   IZKLJUČENI
   Trgovine Jager
   Pivovar
   MENJAVE
   Trgovine Jager
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Zlodej Rok
       5 - Benčina Aleš
   Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan