Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 10. krog 13.11.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Laško-Pivovar 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  3  Resnik Žan
  5  Gubenšek Miha (K)
  6  Mikulić Andraž
  7  Posteržin Rok
  10  Uršič Aljaž
  11  Milčevski Tim Samuel
  15  Bah David
  16  Polak Matevž
  17  Gošek Gašper
  18  Cverlin Blaž
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V,K)
  50  Bytyqi Endi
  57  Vodišek Žiga
  60  Đurica Bogdan
  63  Frece Lovro
  66  Babić Antonio
  68  Gorišek Rok
  72  Muratović Belmin
  75  Gričar Nik
  76  Kamenjašević Amel
  78  Nuhanović Sebastijan
  Rezervni igralci
  8  Uršič Andrej
  9  Jurak Matija
  Rezervni igralci
  55  Ferlin Jakob
  61  Deželak Matic
  70  Muratović Alen
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 5 - Gubenšek Miha (7')
   2 : 0 17 - Gošek Gašper (60')
   3 : 0 5 - Gubenšek Miha (79')
   NK Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    11 - Milčevski Tim Samuel (58')
    7 - Posteržin Rok (75')
   NK Laško-Pivovar
    66 - Babić Antonio (32')
    50 - Bytyqi Endi (66')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Laško-Pivovar
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  77'     8 - Uršič Andrej
       7 - Posteržin Rok
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  41'     61 - Deželak Matic
       68 - Gorišek Rok
  65'     55 - Ferlin Jakob
       78 - Nuhanović Sebastijan
  77'     70 - Muratović Alen
       63 - Frece Lovro
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan