Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 8. krog 15.10.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - KNK Odred Kozje-NK Imeno 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  5  Trivič Tadej
  6  Peček Niko
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Knez Aljaž
  11  Rep Tadej
  14  Korez Andraž
  15  Čakš Robert (K)
  17  Kolar Matjaž
  20  Korez Nik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  21  Uršič Andrej
  22  Cverlin Blaž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
  Rezervni igralci
  2  Kolar Blaž
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  10  Gajšek Denis
  16  Toplak Kristjan
  18  Pekovšak Dejan
  19  Turnšek Sergej
  Rezervni igralci
  27  Korez Gašper
  28  Jug Žiga
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 8 - Korošec Miha (20')
   2 : 0 15 - Čakš Robert (23')
   3 : 0 6 - Peček Niko (33')
   4 : 0 20 - Korez Nik (43')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    14 - Korez Andraž (38')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    28 - Jug Žiga (54')
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  48'     4 - Krulec Vid
       9 - Knez Aljaž
  52'     18 - Pekovšak Dejan
       11 - Rep Tadej
  56'     3 - Pevec Kevin
       7 - Novak Aljaž
  59'     19 - Turnšek Sergej
       17 - Kolar Matjaž
  71'     2 - Kolar Blaž
       8 - Korošec Miha
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  16'     28 - Jug Žiga
       34 - Jurak Matija
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan