Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 6. krog 01.10.16
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - NK Šmartno 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Bobnič Urban (V)
  50  Đurica Bogdan
  51  Babić Antonio
  56  Blatnik Miha
  57  Vodišek Žiga (K)
  60  Gorišek Rok
  69  Grbić Aleksandar
  72  Muratović Belmin
  75  Gričar Nik
  76  Frece Lovro
  78  Nuhanović Sebastijan
   NK Šmartno
Priimek in ime
  2  Jelen Ambrož
  4  Ravnak Anej
  5  Podkrižnik Žiga (K)
  7  Marton Rok
  9  Acman Evgen
  10  Suljanović Edvin
  11  Lihteneger Marsel
  12  Aravs Miha (V)
  14  Volk Luka
  17  Martinovič Alen
  20  Golnar Eros
  Rezervni igralci
  49  Stević Nik
  54  Stević Dejan
  61  Deželak Matic
  68  Muratović Alen
  Rezervni igralci
  1  Rek Vid (V)
  8  Kopušar Žan
  15  Saramat Erion
  16  Verdev Nejc
  19  Cvikl Gašper
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   NK Šmartno
   Vugrinec Josip
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1 : 1 69 - Grbić Aleksandar (3')
   NK Šmartno
   0 : 1   10 - Suljanović Edvin (2') 
   1 : 2   20 - Golnar Eros (30') 
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
    57 - Vodišek Žiga (32')
   NK Šmartno
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   NK Šmartno
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  61'     61 - Deželak Matic
       76 - Frece Lovro
  67'     54 - Stević Dejan
       56 - Blatnik Miha
   NK Šmartno
  Minuta  Igralec
  50'     16 - Verdev Nejc
       7 - Marton Rok
  52'     15 - Saramat Erion
       17 - Martinovič Alen
  56'     1 - Rek Vid
       12 - Aravs Miha
  62'     8 - Kopušar Žan
       20 - Golnar Eros
  74'     19 - Cvikl Gašper
       10 - Suljanović Edvin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan