Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 1. krog 27.08.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Podčetrtek - Igrišče Podčetrtek    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  14  Cverlin Blaž
  19  Gošek Gašper
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  26  Uršič Aljaž
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Majer Leon (V)
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  5  Trivič Tadej
  6  Korez Andraž
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Toplak Kristjan
  10  Gajšek Denis
  11  Rep Tadej (K)
  20  Pekovšak Dejan
  Rezervni igralci
  2  Resnik Žan
  27  Korez Gašper
  33  Zakošek Aleš
  Rezervni igralci
  17  Kolar Matjaž
  19  Knez Aljaž
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Šmarje pri Jelšah
   Kvas Radko
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1 29 - Milčevski Tim Samuel (46')11m
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   10 - Gajšek Denis (4') 
   1 : 2   7 - Novak Aljaž (48') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šmarje pri Jelšah
    5 - Trivič Tadej (13')
    10 - Gajšek Denis (50')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  57'     2 - Resnik Žan
       19 - Gošek Gašper
  69'     33 - Zakošek Aleš
       6 - Posteržin Rok
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  41'     19 - Knez Aljaž
       9 - Toplak Kristjan
  75'     17 - Kolar Matjaž
       6 - Korez Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan