Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 16. krog 26.04.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Rogaška Central cafe 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  4  Mikulić Andraž
  6  Posteržin Rok
  8  Polak Matevž
  19  Gošek Gašper
  21  Uršič Andrej
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  25  Jug Žiga
  29  Milčevski Tim Samuel
  30  Jug Žan (V)
  34  Jurak Matija
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime
  1  Murko Sebastjan (V)
  2  Korže Patrik
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Korez Primož
  6  Lešnik Aljaž
  8  Novak Patrik
  9  Kramarič Niko
  10  Pobežin Blaž
  11  Majer Lovro
  14  Šarlah Damir
  17  Gobec Tomi
  Rezervni igralci
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob
  Rezervni igralci
  12  Štih Alen (V)
  15  Šolman Oto
  16  Vek Denis
  19  Kužnar Anže
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Rogaška Central cafe
   Počivavšek Bojan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Central cafe
   0 : 1   9 - Kramarič Niko (4') 
   0 : 2   17 - Gobec Tomi (9') 
   0 : 3   11 - Majer Lovro (45')  11m
   0 : 4   17 - Gobec Tomi (60') 
   0 : 5   11 - Majer Lovro (75') 
   0 : 6   10 - Pobežin Blaž (79') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    15 - Jurak Jakob (44')
   NK Rogaška Central cafe
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    34 - Jurak Matija (75')
   NK Rogaška Central cafe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Jurak Jakob
       19 - Gošek Gašper
  41'     14 - Kajba Dejan
       21 - Uršič Andrej
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  61'     19 - Kužnar Anže
       6 - Lešnik Aljaž
  65'     16 - Vek Denis
       17 - Gobec Tomi
  65'     12 - Štih Alen
       1 - Murko Sebastjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan