Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 16/17
  Zapisnik: 16. krog 26.04.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Rogaška Central cafe 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Mikulić Andraž 12.03.00
  6  Posteržin Rok 21.05.01
  8  Polak Matevž 14.12.01
  19  Gošek Gašper 09.08.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  23  Bah David 04.07.01
  24  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  25  Jug Žiga 30.01.02
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  30  Jug Žan (V) 20.10.03
  34  Jurak Matija 08.03.01
   NK Rogaška Central cafe
Priimek in ime Rojen
  1  Murko Sebastjan (V) 22.04.01
  2  Korže Patrik 17.07.00
  4  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  5  Korez Primož 17.03.00
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  8  Novak Patrik 15.06.01
  9  Kramarič Niko 16.10.01
  10  Pobežin Blaž 21.04.00
  11  Majer Lovro 11.01.01
  14  Šarlah Damir 28.01.01
  17  Gobec Tomi 05.07.01
  Rezervni igralci
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  15  Jurak Jakob 26.03.02
  Rezervni igralci
  12  Štih Alen (V) 09.01.01
  15  Šolman Oto 12.10.01
  16  Vek Denis 03.04.00
  19  Kužnar Anže 10.01.02
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Rogaška Central cafe
   Počivavšek Bojan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Rogaška Central cafe
   0 : 1   9 - Kramarič Niko (4') 
   0 : 2   17 - Gobec Tomi (9') 
   0 : 3   11 - Majer Lovro (45')  11m
   0 : 4   17 - Gobec Tomi (60') 
   0 : 5   11 - Majer Lovro (75') 
   0 : 6   10 - Pobežin Blaž (79') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    15 - Jurak Jakob (44')
   NK Rogaška Central cafe
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    34 - Jurak Matija (75')
   NK Rogaška Central cafe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Jurak Jakob
       19 - Gošek Gašper
  41'     14 - Kajba Dejan
       21 - Uršič Andrej
   NK Rogaška Central cafe
  Minuta  Igralec
  61'     19 - Kužnar Anže
       6 - Lešnik Aljaž
  65'     16 - Vek Denis
       17 - Gobec Tomi
  65'     12 - Štih Alen
       1 - Murko Sebastjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan